Не бійтесь відстоювати свої права - говорять в обласній інспекції з питань захисту прав споживачів

Більшість полтавців, які заручилися підтримкою фахівців інспекції, позитивно вирішили свої проблемні питання із суб'єктами господарювання. З початку року за придбані неякісні товари та послуги мешканцям області вже повернули понад мільйон гривень. За даними голови профільної Державної інспекції України Сергія Орєхова, у 2013 році Полтавщина є лідером серед регіонів України за сумою відшкодованих населенню коштів.

Кожному хоча б раз у житті доводилось придбавати неякісні товари чи отримувати такі ж послуги. У святкові дні імовірність натрапити на браковану продукцію зростає у рази. Часто, щоб привабити покупців, їм пропонують різноманітні акції та знижки. Те, що річ неякісна, більшість розуміє вже вдома. Лише протягом 9 місяців цього року до обласної інспекції з питань захисту прав споживачів надійшло понад 1200 звернень, фахівці розглянули майже 1180 із них. Більшість полтавців позитивно вирішили свої проблемні питання, левова частка яких стосувалась якості непродовольчих товарів.

/Тетяна Мочалова, головний спеціаліст Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Це взуття, одяг, мобільні телефони, побутова техніка - усього 515 звернень. Ще 398 звернень стосувались надання послуг, 68 - продовольчих товарів, а зараз кількість звернень зросла ще й у зв'язку з придбанням товарів через інтернет/

Щоб відстояти своє право на якісні товари та послуги, споживачі пишуть звернення на адресу профільної інспекції, до нього додають чек та гарантійний талон. Термін розгляду скарг - 30 днів. Щоб перевірити підприємця, який свідомо чи несвідомо обдурив споживача, потрібно отримати дозіл Держспоживінспекції у Києві. Більшість питань фахівці служби намагаються вирішити у телефонному режимі. З початку року за допомогою спеціалістів інспекції мешканцям області повернули понад 1 мільйон грн.

/Тетяна Мочалова, головний спеціаліст Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Було повернуто кошти не лише за неякісні речі, побутову техніку, а й за автомобілі, один автомобіль вартістю 298 тисяч грн, другий - 78 тисяч грн/

Звертаються полтавці і зі скаргами на неякісні комунальні послуги. Днями за допомогою фахівців інспекції мешканець міста домігся від ГЖЕДу заміни труб. Багато звернень стосуються фармацевтичних препаратів, але ці питання, говорять в профільній інспекції, не в їхній компетенції.

Стрічка новин