Заступник губернатора Валерій Пархоменко зустрівся з педагогами області

Такі зустрічі з вчителями вже стали традиційними. Цього разу посадовець повідомив про перші підсумки виконання завдань Президента України щодо розвитку спортивної інфраструктури на Полтавщині.

Віднедавна слухачі курсів з підвищення кваліфікації Полтавського обласного інституту післядипломної освіти мають можливість не лише підвищити свій професійний рівень, а й поговорити із представниками обласної влади. Вже не вперше з вчителями зустрічається заступник губернатора-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Цю гуманітарно-спрямовану категорію співрозмовників, розповідає посадовець, обрав не випадково.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської ОДА

Чому педагоги? Бо педагог – це другий батько, друга мама, яка формує світогляд дитини. І от які будуть ці задатки, покладені в школі, так і буде основний базис знань і вмінь наших дітей, а за ними – майбутнє нашої держави/

Для вчителів, наголошує проректор з навчальної роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського Тамара Кравченко, такий діалог стане значним доповненням до проходження курсів.

/Тамара Кравченко, проректор з навчальної роботи ПОІППО ім.М.Остроградського

Для педагогів це взагалі змога зустрітися з особистістю, якою є Пархоменко Валерій Олексійович, представниками керівництва, заслухати ту інформацію, яка, можливо, не є доступною на місцях, і разом з тим, це нагода задати питання з тих проблем, які їх хвилюють/

Цього разу зустріч відбулася в рамках регіонального проекту «Полтавщина – територія успіху». Говорили про перші підсумки виконання завдань Президента України щодо розвитку спортивної інфраструктури на території Полтавської області.

Стрічка новин