У Полтаві з'явиться олімпійська база для підготовки спортсменів-веслувальників

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління з питань фізкультури і спорту Полтавської облдержадміністрації Михайло Габор. Про інші новини з розвитку спортивної інфрастуктури та підтримку спортсменів області – у наступному сюжеті.

Одним з пріорітетних видів спорту на Полтавщині в обласній державній адміністрації називають веслування на байдарках та каное. Протягом останніх 5 років на річці Ворсклі відбудовується навчально-тренувальна база олімпійського рівня.

/Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської ОДА

Ми працюємо над цим. Там деякі критерії - провести відповідну кількість змагань і зборів, електроніку встановити для проведення більш вагомих стартів. Я думаю, що в майбутньому у нас буде своя база олімпійської підготовки/

Крім того, серед пріорітетних на Полтавщині залишаються легка атлетика, бокс, плавання та вільна боротьба. Перспективних спортсменів у цих видах обласна влада підтримує матеріально.

/Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської ОДА

У нас є перспективні спортсмени, які займаються в залах, кому виплачується стипендія ОДА - два мінімальні оклади заробітної плати отримують спортсмени, і в штатній збірній така сама сума. У нас 17 чоловік в штатній збірній України, які утримуються за рахунок обласного бюджету/

Щороку кількість коштів з обласного бюджету на підтримку спорту та, відповідно, розбудову спортивної інфраструктури області, наголошує пан Габор, збільшується. У 2013 на Полтавщині облаштували 4 сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям й капітально відремонтували 1 243 площинних споруди та ще планують модернізувати 60 спортивних та 165 дитячих майданчиків. У Полтаві в поточному році проведено капітальний ремонт легкоатлетичного манежу та приміщення ДЮСШ № 1 у м. Полтаві, відкриття яких відбулося у лютому та вересні відповідно.

Стрічка новин