У грудні працівники «Полтававодоканалу» здійснюватимуть повірку лічильників навіть у вихідні

Полтавці, які сплачують за воду за показниками лічильників, знають, що ці прилади потрібно повіряти кожні три роки. На профільному комунальному підприємстві «Полтававодоканал» для полтавців підготували подарунок: споживачі, термін повірки лічильників води яких спливає у січні чи навесні наступного року, можуть зробити повірку своїх приладів завчасно. Лише у грудні працівники «Водоканалу» працюватимуть у вихідні, тож споживачам не доведеться жертвувати робочим часом у будні.

За правилами, кожен лічильник води раз на три роки повинен проходити державну повірку і споживачі мають бути зацікавлені в цьому. Адже будь-які прилади, говорять на підприємстві «Полтававодоканал», не вічні і з часом починають «брехати» не на користь власників – через збої у налаштуваннях. Згідно з чинним законодавством, не можна враховувати показників личильників, які не пройшли чергової повірки, тож абонентів переводять на нормативну оплату водокористування та підігріву води. У зв'язку з повіркою полтавці часто змушені відпрошуватись з роботи та чекати працівників «Водоканалу». Для зручності абонентів підприємство вирішило провести своєрідну акцію: у грудні відповідні послуги мешканці міста зможуть отримати не лише у будні, а й у вихідні.

/Андрій Сердюк, начальник групи з контролю за приладами обліку КП «Полтававодоканал»

Люди не повинні боятися повіряти лічильники завчасно, це вигідна процедура, бо в наступному році будуть великі черги, а зараз черг немає і абсолютно вільно можна пройти цю послугу у «Водоканалі»/

Ця інформація стосується полтавців, термін повірки лічильників яких завершується у січні, лютому, березні, квітні чи травні. Послугу можна замовити за телефонами: 61-28-21 або 50-23-63.

/Андрій Сердюк, начальник групи з контролю за приладами обліку КП «Полтававодоканал»

Тільки це стосується абонентів, які замовляють весь комплекс робіт з повірки лічильників завчасно, якщо термін повірки спливає в наступному році. Ця послуга буде діяти 1 місяць. Якщо ви замовите комплекс робіт у грудні, можете сподіватись на новорічний сюрприз/

Який саме – у «Водоканалі» пообіцяли повідомити вже згодом. Напередодні Нового року різні сюрпризи бувають і навіть від комунальників.

Стрічка новин