У Полтаві по вулиці Пролетарській їздили карети та ходили віслюки

Такі незвичайні розваги для малечі з Ленінського району влаштували з нагоди Всесвітнього дня дитини. Які ще підготували сюрпризи та подарунки, знає Альона В'язнікова.

Актова зала Ленінської районної в місті Полтава ради цього дня нагадує речовий ринок. Але є відмінність - одяг, взуття та іграшки тут пропонують за суперпропозицією - безкоштовно, тобто даром.

/Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної в місті Полтава ради

У кого що є, той приносе і залишає у Ленінському райвиконкомі. Ці всі речі зібрані мешканцями Ленінського району. Хотілося б, як завжди, подякувати тим людям, які долучаються до наших заходів. Подякувати за те, що вони знаходять час і можливість допомагати нам в здійсненні цього свята/

Акція «Кожній дитині – по одежині» у Ленінському районі вже стала традиційною, як і святкові обіди для дітей з нагоди різноманітних свят. Цього разу - Всесвітнього дня дитини.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського РВК

Діти вже чекають, діти вже звикли. Діти, про них не можна не піклуватися, тим більше про таких дітей, які соціально незахищені, діти, позбавлені батьківського піклування. Це діти, які потребують особливої уваги, особливою робиться маленька радість/

До святкувань діти готуються із задоволенням. Діляться своїми досягненнями та творчими здобутками.

Раді бачити на заходах і дорослих - батьків, опікунів та піклувальників. Лідія Єлєсєєва вже 7 років є опікуном маленького Тимофія. Говорить, зустрічі в Ленінському райвиконкомі вже вважає родинними святами.

/Лідія Єлєсєєва, опікує сироту-інваліда

Хочу дуже подякувати нашим працівникам Ленінського райвиконкому і особисто нашій безцінній Лідії Михайлівні Соловйовій. Діти раді. Мій онук вважає Лідію Михайлівну частинкою своєї мами, якої в нього немає/

/Тимофій Єлєсєєв

Вона мені, як старша бабуся!/

Одяг отримали та смачно пообідали, і коли вже здавалося, що час розходитися по домівках, на вулиці на дітей чекав іще один сюрприз - справжня золота карета та двоє віслючків. Тварин можна було не тільки роздивитися та погладити, а й прокатитися верхи, чим всі без винятку діти і скористалися.

Стрічка новин