Близько 100 працівників ДАІ здали кров для людей, які постраждали у ДТП

Близько 100 працівників Державтоінспекції Полтавщини здали кров для людей, які постраждали у дорожньо-транспортних пригодах. Цю процедуру правоохоронці пройшли у рамках Національного тижня з безпеки дорожнього руху, що нині триває в Україні.

З початку року на території області сталося майже 1000 ДТП з потерпілими, в яких 1166 осіб травмовано та 160 загинуло. Тільки за минулу добу трапилося 4 аварії, де 5 осіб травмовано та 1 людина загинула. Тому, щоб врятувати життя тих, хто страждає в дорожньо-транспортних пригодах, Державтоінспекція вже втретє долучилася до акції «Здай кров – врятуй життя». У Полтаві захід провели в обласній станції переливання крові. Вже зранку тут було не пройти – не проїхати.

/Анатолій Соловей, начальник відділу кадрів УДАІ УМВС України в Полт.обл.

Співробітники ДАІ беруть участь у цьому заході, здають кров для того, щоб надати цю кров учасникам дорожнього руху, які потерпіли в результаті ДТП/

Така допомога потрібна, переконує головний лікар обласної станції переливання крові Володимир Рудіков. Адже сучасна медицина неможлива без запасів донорської крові.

/Володимир Рудіков, головний лікар Полт. обласної станції переливання крові

В кожному лікувальному закладі, який надає невідкладну допомогу тяжкохворим людям і потребує нашої турботи. Це і хірургічні втручання, це і акушерсько-гінекологічна служба, це онкологія, це дитяча онкологія і багато інших напрямків/

Цього разу близько ста працівників Державтоінспекції Полтавщини стали донорами. Один із них Сергій Гузенко. Інспектор розповідає: кров здає вперше, але не в останнє.

/Сергій Гузенко, інспектор УДАІ УМВС України в Полт.обл.

Самопочуття задовільне. Справу добру робимо для людей. Я і в подальшому долучатимуся до акцій/

Акцію «Здай кров – врятуй життя» провели у рамках Національного тижня з безпеки дорожнього руху, що нині триває на території всієї України.

Стрічка новин