Довгожитель Октябрського району Дмитро Нефедьєв відзначив 100-літній ювілей

Для історії 100 років – піщинка, для людського життя – серйозна дата. До сторічного ювілею доживають одиниці. В Октябрському районі Полтави 5 таких довгожителів. 8 листопада 100 років виповнилося Дмитру Нефедьєву.

Вже погано бачить і чує, але почуття гумору у 100-річного Дмитра Нефедьєва не бракує. Дідусь щомиті жартує із гостями, які прийшли привітати його із Днем народження.

/Дмитро Нефедьєв, відзначив 100-річний ювілей

Правим оком погано бачу, але якщо гарні дівчата йдуть, то я ліве око відкриваю, а це закриваю!/

Поруч із іменинником - його дружина Ганна Дмитрівна. Вона молодша від свого чоловіка на 7 років. Говорить: за понад пів-століття спільного життя жодного разу не посварилися. Чи й справді так, чи бабуся просто забула, невідомо.Та їм добре удвох. До стареньких часто навідуються невістка і онука.

/Ганна Нефедьєва, дружина 100-річного ювіляра

Ні разу не сварились, він добрий, він хорош

Нині в Октябрському районі Полтави проживає 5 столітніх. У грудні цей рубіж перетне ще одна полтавка. Усіх, кому пощастило дожити до такого віку, традиційно отримують привітання від представників місцевих органів влади, працівників управління праці і соціального захисту населення.

/Ольга М'ягкохліб, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Октябрської районної ради

Ми з привітаннями прийшли від Президента, голови Полтавської облдержадміністрації, від Октябрської районної ради, разом із привітаннями ми принесли матеріальну допомогу/

Замість свічок на торті іменинника красується цифра «100». Важко розмістити таку кількість свічок, а задмухати їх ювіляру – ще важче, хоча Дмитро Іванович на здоров'я не скаржиться. Він сам себе обслуговує, якщо треба, говорить, може і пельмені приготувати. Життя Дмитра Нефедьєва не було легким: рано втратив батьків, під час Великої Вітчизняної визволяв від ворога Полтавщину і Кіровоградщину, але не втратив веселої вдачі. Можливо, саме вона і є причиною довголіття.

Стрічка новин