На початку цього року обласна травматологія змінила місце свого розташування

Нині вже більш ніж півроку допомогу хворим, у тому числі оперативну, надають на базі обласної лікарні. З якими проблемами сюди найчастіше звертаються полтавці і як змінилася робота закладу на вдвічі більшій території – дивіться далі.

Ранкова перев'язка для Галини Котляр – вже звична процедура після операції. Нині, зізнається жінка, вона задоволена.

/Галина Котляр, пацієнтка

У мене ніжка рівна, красива, не така, як була до цього. Роблять перев'язки кожен день. Все добре/

Із Глобинського району Галина приїхала до Полтавської обласної лікарні. Тут їй зробили повторну операцію. Перше оперативне втручання було в іншому закладі. Але через 5 місяців виявилося: кістка не зростається і відбувається деформація кінцівки. Складну травму жінка отримала за кермом велосипеду.

/Галина Котляр, пацієнтка

Їхала по дитину на стадіон, наїхала на гірку. Упала і зламала ногу, обидві кістки/

Таких хворих в ортопедо-травматологічному відділенні обласної лікарні імені Скліфосовського цьогоріч пролікували понад півтисячі. Трохи більше прооперували. Лік медики розпочинають з лютого 20013-го, відколи травматологія перебралася на нове місце – територію обласної лікарні. Тут як мінімум, говорить очільник відділення, вдвічі більша територія.

/Віталій Малик, завідуючий ортопедо-травматологічним відділенням Полтавської обласної клінічної лікарні

Покращилися умови для перебування хворих, більш просторі палати, де не більше 3 ліжок. Є покращення в апаратурі, в оснащенні і це дає можливість виконувати більш складні оперативні втручання/

А ще це відділення має 3 рівень надання допомоги, на відміну від інших міських та районних, говорить Віталій Малик. Це тому, що лікувати тут можуть комплексно.

/Віталій Малик, завідуючий ортопедо-травматологічним відділенням Полтавської обласної клінічної лікарні

У нас в лікарні багато суміжних відділеннь. Це судинна, нейрохірургія, доволі потужне реанімаційне відділення. Тому якість надання допомоги більш високе у підготовці та діагностиці, особливо складних хворих/

Наприклад, людей похилого віку. Вони, до речі, частіше за все звертаються за допомогою, адже страждають від захворювань суглобів. А крім цього, кажуть лікарі, полтавці найбільше потерпають від патологій, пов'язаних з травмами та від вроджених вад.

Стрічка новин