Члени партії «УДАР Віталія Кличка» відстоюють право українців на справедливе нарахування пенсій

Ще на початку року фракція партії «УДАР Віталія Кличка» у Верховній Раді підготувала законопроект про дотримання принципу соціальної справедливості у пенсійному забезпеченні. Його мета – знищити прірву між пенсіями чиновників і звичайних українців. Провладна більшість депутатів не підтримала законопроект, покликаний виправити помилки пенсійної реформи. Проте парлемантарів-УДАРівців це не зупинило: вже найближчим часом вони планують зареєструвати ще один аналогічний законопроект. Про це та інше йшлося на прес-конференції голови обласної організації політичної партії «УДАР» Петра Ворони та народного депутата від цієї політичної сили Сергія Капліна.

Пенсії чиновників у 15 разів більші, ніж у пересічних українців: вчителів, лікарів, працівників культури, іженерів. Народним депутатам, митникам, суддям пенсію нараховують з розрахунку 90% від заробітної плати, а от простим громадянам - максимум 45%. Як подолати таку несправедливість в пенсійному забезпеченні - йшлося на прес-конференції в обласній організації партії «УДАР».

/Петро Ворона, голова обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»

Ми маємо 3 мільйона українців, які отримують пенсію менше тисячі грн., це за межею бідності. 90% усіх пенсіонерів отримують пенсію у розмірі 900-1200 грн./

Зменшити розрив між розміром пенсійних виплат простих людей і чиновників покликаний законопроект, який підготувала фракція партії «УДАР Віталія Кличка» у Верховній Раді.

/Петро Ворона, голова обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»

Ті люди, які отримують і так високі заробітні плати і високий рівень соціального захисту протягом усього життя, вони навіть коли виходять на заслужений відпочинок, мають краще пенсійне забезпечення. Виправити помилки пенсійної реформи і дати шанс українцям одержувати більші пенсії - головна мета законопроекту/

УДАРівці запропонували перейти на єдині принципи нарахування пенсій і почати цей процес із народних депутатів та Президента. Проте народні обранці від Партії регіонів до цього виявились не готовими і ініціативу колег не підтримали. Та це авторів законопроекту не зупинило. Вже згодом вони планують підготувати новий.

/Сергій Каплін, Народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка»

Ми будемо продовжувати боротися за прийняття законопроектів, які забезпечать рівність між людиною в погонах і з депутатським значком та людиною у хустинці, купленій за часів Брежнєва, тобто простою людиною. Ми вважаємо неприпустимим, коли у «бездельника» пенсія 8 тисяч, а у людини, яка не розгиналася все життя, - менше тисячі/

Нині 40% державного бюджету, наголошувалось на прес-конференції, витрачають на утримання влади. Потрібно скоротити ці витрати та посилити боротьбу з корупцією. Адже, за словами учасників прес-конференції, тільки у процесі проведення тендерів у кишенях «обраних» щороку зникає 80 млрд.грн. В цей час мільйони пенсіонерів живуть за межею бідності. Тож підготовка законопроектів, в основі яких - соціальна справедливість, - принципове питання для партії Віталія Кличка.

Стрічка новин