Шість годинників загальною вартістю близько дев'яти тисяч гривень ледве не стали здобиччю неповнолітнього грабіжника

Проте завдяки вчасному приїзду співробітників державної служби охорони хлопця вдалося затримати «на гарячому». Тепер за свій необдуманий вчинок йому загрожує кримінальна відповідальність.

Сигнал про спрацювання тривожної сигналізації надійшов на пульт чергової частини управління Державної служби охорони у Полтавській області близько дев’ятої ранку. До гіпермаркету, звідки надійшло повідомлення, у той же час виїхала оперативна група.

/Анатолій Міхно, молодший інспектор групи затримання УДСО в Полтавській області

Коли ми прибули на місце події, побачили, як невідома особа вибігла з магазину і її переслідують охоронці. Ми також почали його переслідувати. Коли він утікав, викидав із кишені годинники/

Як виявилось при подальшій роботі правоохоронців на місці події, злодій просто розбив скло вітрини невеличкого павільйону та забрав звідти перші-ліпші годинники, які потрапили під руку.

/Лідія Іванівна, прибиральниця гіпермаркету, свідок злочину

Просто я почула звук, видно, ліктем його розбив. Ну як вам сказати, коли я вибігла, я побачила, що він уже ліктем б'є/

Молодий хлопець 1996 року народження, якого затримали «на гарячому», свою провину повністю визнав та розповів працівникам міліції, що під час скоєння пограбування розраховував перш за все на швидкість своїх дій. Говорить: якби знав, що міліція та охорона так миттєво відреагує на події, то добре подумав би, чи варто йти на цю справу.

/затриманий неповнолітній грабіжник

Не варто робити незрозуміло що, треба жити тим, як воно є. Багатшим від цього не станеш ні в якому разі/

Наразі ж слідчим Київського районного відділу міліції міста Полтави розпочате кримінальне провадження за частиною 3 статті 15 та частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України (замах на пограбування). Шість годинників загальною вартістю більш ніж дев’ять тисяч гривень найближчим часом будуть повернені власнику магазина, а зловмисника, який, незважаючи на свій юний вік, раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності, може чекати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Стрічка новин