В інституті післядипломної педагогічної освіти пройшла обласна інструктивно-методична нарада

Головна її мета – визначити завдання щодо організації роботи методичних служб на наступний навчальний рік.

Тридцять завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, директори науково-методичних центрів зібралися на традиційну для початку нового навчального року нараду. Серед основних питань обговорення - завдання у роботі на найближчі дев'ять місяців. Роль методиста у навчальному процесі, говорять в інституті післядипломної педагогічної освіти, досить вагома.

/Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО імені М.Остроградського

Завідуючі методичними кабінетами і методисти районних методкабінетів на місцях займаються з вчителями у міжкурсовий період. До речі, у цьому році на підсумковій колегії МОН України було багато питань, присвячених роботі методичних служб/

Полтавська делегація також взяла участь в обговоренні цих питань. Зокрема, тієї частини, що стосувалася роботі районних методичних кабінетів. Нині на їхніх керівників покладаються великі функціональні обов'язки.

/Алла Костогриз, зав. районним методичним кабінетом відділу освіти, сім'ї, молоді і спорту Решетилівської РДА

П'ять років у нас уже введено положення про методичні служби, і звичайно, кожному складно на місцях з питаннями, які доводиться вирішувати, особливо в нашому методичному кабінеті, ми залишилися структурним підрозділом відділу освіти, сім'ї, молоді і спорту/

Крім цього, на Колегії Міністерства освіти і науки України порушувалися питання про реформування галузі освіти, проведення виховних заходів завідуючими методичними кабінетами, впровадження у навчальний процес нових форм роботи з учнями.

Стрічка новин