Понад 900 дітей пільгових категорій оздоровили цього літа у таборі «Супутник»

Одне із завдань, яке у рамках соціальних ініціатив Президент України Віктор Янукович поставив перед органами влади – забезпечити кожну дитину сімейним затишком, оздоровлювати малечу та створювати умови для її всебічного розвитку. Цього року із міського бюджету Полтави спрямували понад 900 тисяч грн. на оздоровлення майже тисячі дітей у таборі «Супутник». Гроші використали за призначенням – дітлахи лишилися задовлені.

Оздоровчий табір «Супутник» у Михайлівці - пріоритетний у літньому відпочинку полтавських школярів. Незабуні, веселі, безпечні дні, дотримання дисципліни, набуття різноманітного досвіду, навчання практичним життєвим навичкам - усе це «Супутник». Події, що відбуваються, тут на постійному контролі міської влади.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

На підготовку до оздоровчого сезону було виділено близько 600 тисяч грн. Ці кошти пішли на ремонтні роботи. Майже мільйон грн. спрямували на здешевлення путівок для пільгових категорій: сиріт, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних родин, чорнобильців та тих, чиї батьки загинули при виконанні службових обов'язків. Планували оздоровити 820 дітей, але оздоровили більше - 928. З них майже 300 - пільговики/

Тут є все для комфортного дозвілля: п'ятиразове харчування, сприятлива психологічна атмосфера.

/Аня, відпочиває у таборі «Супутник»

Я перший раз у таборі і мені дуже сподобалось тут відпочивати/

Щирість дітей непідкупна, вони повертаються сюди знову і знову, щоб проводити час у мікрокліматі радості і добра.

/Павло, відпочиває у таборі «Супутник»

Цей табір - мій другий дім, я їжджу сюди із 7 років, я люблю виступати на сцені, табір дуже класний/

Різні вікові групи об'єднані спільними заняттями і справами, оточені увагою, тож продуктивно і грамотно використовують власні сили і час.

/Аліна, відпочиває у таборі «Супутник»

Скільки разів я тут була, але мені щороку хочеться приїздити сюди знову, тут ніколи не набридає, тут я знайшла собі друзів, ми вже стали однією сім'єю, тут просто відпочиваєш душею/

Кінець літа і відмінний результат - такий настрій дітей, у новий навчальний рік ці дівчата і хлопці увійдуть, сповненими здоров'я і сил.

Стрічка новин