У Полтаві наводять лад до Дня незалежності України

Ремонтують дороги, очищають місто від сміття та косять траву. Так станом на 9 серпня комунальники покосили траву та бур'яни у парках та скверах загальною площею 18 гектарів, окрім цього працювали й на прибудинковій території. Як саме, бачили наші кореспонденти.

Полтавець Віктор Фомченков – член загону косарів, які працюють від Київської районної у місті Полтаві ради. Робить це, розповідає, не перший рік. З допомогою спеціальної техніки, зізнається, косити траву не важко. Це ж не те, що з косою працювати!

/Віктор Фомченков, косар

Вулицю беремо, буває, що один косиш, а то й учотирьох, а скільки викосимо – це вже як вийде/

Контролювати, чи не ігнорують у Полтаві правила благоустрою, – завдання профільної інспекції. Її фахівці стежать, щоб траву косили не лише у місцях масового відпочинку полтавців, а й на прибудинкових територіях, поблизу підприємств, установ та організацій, на узбіччях доріг.

/Євгеній Звягольський, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм Полтави

На 9 серпня комунальні підприємства міста покосили траву та бур'яни в міських парках на 18-ти гектарах, а також траву на прибудинковій території – 17,6 га/

Проте про благоустрій на закріплених територіях стежать не всі. Переконатися у цьому можна, вийшовши на вулиці міста, а особливо, побувавши на околицях.

/Євгеній Звягольський, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм Полтави

Лише за останній тиждень за несвоєчасний покіс трави на закріплених територіях працівники інспекції склали 2 адмінпротоколи та надали 19 приписів/

Працівники інспекції нагадують: якщо полтавці ігноруватимуть їхні зауваження, штрафів їм не уникнути. Фізичним особам доведеться сплатити від 340 до 1360-ти, а юридичним – від 850 до 1700 грн. штрафу.

Стрічка новин