Кожен 43-ій мешканець Полтавської області хворий на рак

В більшості випадків сучасна медицина здатна допомогти цим людям. От тільки шанс на життя вимірюється сотнями тисяч, і навіть не гривень. Понад 400 тисяч доларів потребує і молода полтавка Маша Говорова.

789 чоловік померли від раку на Полтавщині за останні 6 місяців. Ще понад 33 тисячі хворіють зараз. Це – страшна статистика, яка стає ще страшнішою, коли розумієш, що за кожною цифрою – реальна людська доля. Маша Говорова – звичайна молода дівчина, яка жила, працювала, кохала і була коханою.

/Юрій Говоров, брат Маші

Повинне було бути весілля протягом 10 днів – відбувалася організація, але ми трохи не встигли. У Маші почалися болі у боці, кашель. Сильні болі, погіршувалися. Ми відправили її до лікарні і там сказали, що у нас пухлина. Дуже велика – 8 сантиметрів/

Рак. Страшний діагноз поставив хрест на планах. Замість весільної подорожі Маша опинилася у лікарні. В Україні дівчині не змогли допомогти. Надію на одужання дала ізраїльська клініка. Але лікування в Ієрусалимі коштує непідйомну для родини суму. На сьогоднішній день це понад 400 тисяч доларів. Близькі та рідні Маші Говорової звертаються до всіх небайдужих. Гроші можна покласти до благодійних скриньок, встановлених у місті, або перерахувати на картку ПриватБанку. Номер – 4405 8858 2146 7781 Бокк Юлія Вікторівна (мати хворої). Будь-яка сума буде вагомою і допоможе врятувати життя дівчини.

Стрічка новин