Область готується до роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий час

Якщо раніше, по закінченню попереднього опалювального періоду, особливу увагу звертали на райони та міста, де з цим є проблеми, то нині, кажуть посадовці, вирішують більш планові питання.

Проведення координаційних рад, покликаних контролювати виконання заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період, – практика стала. Нині, говорить перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко, їх необхідність важко переоцінити.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Завдання координаційної ради за період підготовки - розглянути всі території, всі органи місцевого самоврядування, всі соціальні заклади, щоб повз координаційної ради не пройшов жоден етап підготовки/

Цього разу проблеми, існуючі та ймовірні, розглядали не на прикладі територій. Звітували представники теплопостачальних організацій. Питань, які б не мали вирішення, говорить Віктор Животенко, наразі немає. І наша область має достойний вигляд на тлі інших.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Сьогодні область випереджає темпи підготовки до зими середньоукраїнські. У нас - за 60% підготовки загально по усім пунктам. Вона коливається: по воді - трішки менші, по теплу - трішки більші. Але в середньому - це за 60%. Середньоукраїнський - там 50 із лишнім відсотків підготовки до зими/

Загалом підготовка до опалювального сезону відбувається у штатному режимі. Є проблеми з паспортами готовності житлового фонду та соціальних об'єктів. Як проблемну в цьому контексті названо Полтаву, де робота не поставлена на належний рівень. Вирішувати це Віктор Животенко закликав відповідальних осіб не в останню ніч.

Що стосується капітальних ремонтів котелень, посадовець наголосив: цьогоріч ця робота проводиться не гірше, ніж в минулі роки. Підприємства навіть виділили більше коштів. Має область і резерв, який тримає на оплату за газ.

Реконструкція великої котельні завершується і в Лубнах. Там замінено всі три котли п’ятдесятих років минулого століття.

Стрічка новин