Трохи більше, ніж за місяць, у нині пустуючих школах розпочнеться новий навчальний рік

Ми вирішили дізнатися, як проходить підготовка до нього у полтавських школах, втім, отримати інформацію від міського управління освіти про хід робіт та кошти, які для цього виділили, нам не вдалося. Тому наш наступний матеріал присвяченій лише одному із закладів – 7 школі, де готуються незабаром прийняти дітей і повноцінно їх навчати. Що там ремонтують, скільки витрачають на це коштів, а також про те, як деяким керівникам вдається зекономити гроші завдяки власному ентузіазму – дивіться далі.

Цей чоловік одягнутий у робочий костюм. Ми зустріли його у холі першого поверху сьомої полтавської школи та одразу не впізнали у ньому директора. Не на камеру він зізнається, що нині у відпустці, і тут щодня з 6 ранку. Євген Ленський говорить: заклад, збудований ще 1902 року, взяв високу планку.

/В КАДРІ: директор демонструє кабінет, де буде вчительська і вже немає грибка/

Серед того, що планують встигнути вже до кінця цього літа, – грандіозні зміни на першому поверсі.

/Євген Ленський, директор ЗОШ №7

Робиться вже вчительська і рекреація молодшої школи: повністю крило. Це ми робимо опалення, стіни, стелю. Все, щоб нашим дітям було зручно/

У кімнатах для молодших класів починають все з нуля: здирають стіни до цегли та повністю проводять ремонт. Планують, що всі вони матимуть ось такий вигляд. Допомагають у цьому кошти з міського бюджету, плюс - допомога спонсорів у вигляді будматеріалів, плюс - розуміння батьків. Але робочих, переконують, не наймають.

/Євген Ленський, директор ЗОШ №7

Ті діти, які тільки прийдуть до нас у перший клас, - їх батьки вже давно цікавилися цією класною кімнатою. Ось вони приходять і працюють тут разом зі мною. Із бюджету було виділено 61 670 грн. і ми закінчимо дах. Таким чином, дах 7 школи буде повністю відновлено/

А ще у новому навчальному році учні 7 загальноосвітньої, яких більше двохсот, матимуть окрему бібліотеку у шкільному дворі. Тут не обійшлося без кмітливих вигадок: обігрівається приміщення інфрачервоним опаленням, що значно економить кошти, меблі зробили власними руками у школі з придбаного матеріалу. А ще на подвір'ї вигадали ось такі лавки. Планів для реконструкції в очільника школи ще багато. Але 1 вересня він обіцяє продемонструвати красу, що має вийти в результаті літньої підготовки до нового навчального року.

Стрічка новин