Університет економіки та торгівлі першим в регіоні відкрив освітній напрям «Біотехнологія»

Розпал вступної кампанії спонукає виші виводити освітні послуги на якісно новий рівень. Цікаві спеціальності, соціальні й фінансові преференції - все це допоможе сьогоднішньому абітурієнту обрати професію й згодом гарантовано отримати перше робоче місце з гідною оплатою праці. Роботодавців цікавлять практичні навички молодих спеціалістів - це добре розуміють в Полтавському університеті економіки і торгівлі, то ж щороку суттєво покращують матеріальну базу новим обладнанням, або й цілими лабораторіями.

Сучасні абітурієнти вимогливі й прискіпливо обирають собі виш, який надасть їм суттєві переваги не лише в навчанні, а й у подальшому працевлаштуванні. Тому не втомлюються в Полтавському університеті економіки і торгівлі повторювати головний меседж «ми - університет для студентів». Колектив кожного року напрацьовує нові якісні покращення, тож ректор поділився, чим планують заохочувати.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Новими спеціальностями, акредитованими за рівнем магістра й спеціаліста, лацензованими за рівнем бакалавра, пропозиціями вступати на безкоштовне навчання тим студентам, які мають середній бал атестату і ЗНО понад 180, пропозиціями вступати безкоштовно на перший рік з інформматики, документознавства та інформаційної діяльності, новими умовами для проживання в гуртожитках/

Соціальна складова значно скрасить напружені студентські будні, але насамперед пуетівці поринуть в науку. І для цього виш має чимало затребуваних економічних і технологічних спеціальностей. А цього року, вперше в регіоні, відкривається освітній напрям «Біотехнологія».

/Габріелла Бірта, завідувач кафедри товарознавства, біотехнології та експертизи сировини і продовольчих товарів ПУЕТ

На базі кафедри працює науково-дослідна лабораторія біотехнології, де будуть проводитися дослідження по практичних і лабораторних заняттях, а також для роботи магістрів, наукових співробітників і кандидатів/

Все наше життя можна вважати біотехнологічним - від селекції рослин і генної інженерії до найскладніших фармацевтичних, харчових і переробних технологічних процесів. Цей фах важко переоцінити, бо ж кожного дня ми залежимо від успіхів цієї галузі - вона у всіх сенсах визначає якість нашого життя.

/Габріелла Бірта, завідувач кафедри товарознавства, біотехнології та експертизи сировини і продовольчих товарів ПУЕТ

Вони будуть цікавити роботодавців, тому що це будуть випускатися фахівці в галузі біологічних та генетичних досліджень/

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Нова спеціальність буде давати можливість управляти цими технологіями, безпосередньо при переробці сільськогосподарської продукції/

Також ПУЕТ гарантує своїм студентам за їх бажанням стажування на кращих закордонних підприємствах, можливість отримання звання офіцера запасу, надання першого робочого місця, вивчення й удосконалення п’яти іноземних мов, інноваційні методики викладання на чотирьох факультетах.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Приходьте до нас - ми гарантуємо якісну освіту, нам і Вам з нами буде цікаво!/

Стрічка новин