За п'ять місяців цього року на Полтавщині сталося 350 ДТП з потерпілими

Найбільше з них – через порушення правил маневрування. Трапляються трагедії на дорогах і через неякісне дорожнє покриття. На даний час ямковість на дорогах місцевого значення складає близько 10 тисяч метрів квадратних.

Хоча статистика і свідчить про змешення кількості ДТП на території Полтавщини, все ж аварії на дорогах регіону продовжують траплятися. У зв'язку з цим зібралася обласна координаційна рада з питань безпечного руху. За цей рік, зазначають у Державтоінспекції, вже сталося більше 350 ДТП з потерпілими. Причини ж, говорить Ігор Палієнко, залишаються все тими ж.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області

Порушення правил маневрування (27,4%), перевищення швидкості руху (23,7%), порушення ПДР пішоходами (22%), виїзд на смугу зустрічного руху (12%), недотримання дистанції (11,1%)/

Зараз же хоч і проводяться певні роботи, переконаний голова координаційної ради Віктор Шадчнєв, все ж аварійність виникає і через неякісний стан автодоріг регіону.

/Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської ОДА

Дороги хоча зараз у нас більш-менш ремонтують, більш-менш приводяться до ладу, але тим не меше багато буває випадків, коли аварії відбуваються через дорожників, на жаль/

Наразі на дорогах як місцевого, так і загального значення продовжують ліквідовувати весняну ямковість. На 10 червня ямковістю було уражено понад 200 тисяч кілометрів квадратних доріг загального користування, наголошують у Службі автомобільних доріг. Це - 13% від загальної протяжності шляхів Полтавщини.

/Анатолій Мягкохліб, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області

На даний час залишок ямковості залишається близько 10 тисяч метрів квадратних на дорогах місцевого значення. Для ліквідації ямковості Облавтодор задіяв 7 асфальтобетонних заводів, які виготовили 1600 тон холодного та більше 16 тисяч тон гарячого асфальтобетону/

Працюють над зменшенням аварійності і в Управлінні Укртрансінспекції у Полтавській області. В поточному році структурою було здійснено перевірку майже двох тисяч двохсот транспортних засобів. Третина з них виявилася нелегальними перевізниками.

/Володимир Кужіль, начальник управління Укртрансінспекції у Полтавській області

Складено актів перевірки 235, на нелегалів - 130, винесено постанов - 291, на нелегалів - 226, накладено фінансових санкцій - 397 тисяч, на нелегалів - 239 тисяч/

У ході засідання учасники зібрання прийняли ряд рішень, які в майбутньому мають унеможливити кількість ДТП на дорогах області.

Стрічка новин