Відповідальність починається з мене

Ці слова звучать на адресу тих, хто продає тютюнові вироби і алкоголь неповнолітнім. Висловлюють цю думку представники однієї з молодіжних організацій нашого міста та правоохоронці. Спільно вони планують влаштувати акцію, під час якої мають на меті виявити факти порушень закону щодо незаконного продажу дітям алкоголю та тютюну.

Щороку небайдужа молодь проводить різноманітні проекти з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя серед молодого покоління. Акція «Відповідальність починається з мене», яка розробляється нині активістами, носитиме інформаційно-профілактичний характер. Днями деталі її проведення обговорювали у відділі кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Полтавській області.

/Жанна Ахіджанян, начальник ВКМСД УМВС України в Полтавській області

Міліція завжди підтримує такі акції, тим паче, що на сьогоднішній день зараз прекрасний період літа, діти відпочивають, не ходять на навчання/

А отже мають чимало спокус вперше спробувати алкоголь чи підкурити цигарку. Аби такого не сталося і діти не могли придбати заборонені вироби, організатори акції планують проводити роз'яснювальну роботу серед продавців такої продукції.

/Світлана Терещенко, учасниця акції «Відповідальність починається з мене»

Сьогодні ми прийшли недаремно, оскільки продаж неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів є актуальною проблемою в Полтаві. Тому ми хочемо зробити такі профілактичні рейди і дати попередження тим, хто продає неповнолітнім тютюнові вироби і алкоголь/

Поряд з цим, волонтери обстежують вулиці обласних та районних міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Стрічка новин