Для дітей, які нині знаходяться на лікуванні, відбулася зустріч з улюбленими героями мультфільмів

До Дня захисту дітей в обласному протитуберкульозному диспансері найменших пацієнтів розважали ігровими програмами і пригощали подарунками. Які ще сюрпризи підготували благодійники для дітвори - дивіться далі.

Про своїх підопічних медичні працівники дитячого відділення протитуберкульозного диспансеру розповідають, наче про власних дітей. І щиро радіють новим можливостям, що допоможуть їм урізноманітнити дозвілля малечі.

/Ніна Лещенко, старша медсестра дитячого відділення Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру

Ми будемо з ними вчити вірші, вони у нас розумні, гарні/

Дитячий письменник Степан Вовкодав подарував дітям, які знаходяться на лікуванні, свою книгу. Вона двомовна та розрахована на аудиторію від 4 до 14 років.

/Степан Вовкодав, автор дитячих книг та кіносценаріїв

Це збірка «Найкращі друзі», до неї входять 4 книги, вона присвячена дружбі дітей і тварин. Книга розповідає про те, як птахи і тварини допомагали зробити сокири, акваланг. Вона і пізнавальна, і виховне значення має/

А ще до дітей у понеділок завітали герої улюблених мультфільмів - Маша та Ведмідь, які розважали їх конкурсами.

/Ніна Лещенко, старша медсестра дитячого відділення Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру

Діти люблять побавитись, гратись, гуляти. Школу вони тут відвідують. Дуже люблять розмовляти, вірші вчать/

Особливо важливим для маленьких пацієнтів є спілкування, запевняють лікарі: воно допомагає розвиватися і пізнавати світ. Добре знайомі з дітьми представники благодійної організаії, які і влаштували свято.

/Сергій Жук, заступник виконавчого директора БА «Світло надії»

Більша частина наших дітей - це наші клієнти або діти наших клієнтів. І кожного року до 1 червня ми влаштовуємо їм свято, подарунки, солодощі/

Взагалі ж, розповідає Сергій Жук, рівень захворюваності на туберкульоз серед полтавських дітей останніми роками не збільшується і тримається на стабільному рівні. Втім усі досягнення, підкреслює чоловік, для них ще у майбутньому.

/Сергій Жук, заступник виконавчого директора БА «Світло надії»

Слава Богу, Полтавська область не знаходиться в середовищі, де дуже великі негативні цифри. Але ця проблема є і вона стосується переважно людей і сімей, які потрапили у складні життєві умови: це безробітні, бездомні і ті, хто звільняється з місць позбавлення волі/

Стрічка новин