Полтавка Анастасія Литвинчук виборола титул «Little Miss World»

У Полтаві живуть найкрасивіші та найталановитіші дівчата. Цю тезу вкотре довела Анастасія Литвинчук, яка нещодавно виборола титул «Little Miss World». Утім із цього конкурсу дівчинка повернулася не з однією короною. Вона ще й стала володаркою звання «Best of the Best». Чи важко далося це досягнення Анастасії Литвинчук, дивіться у наступному сюжеті.

Анастасії Литвинчук лише сім років. Вона звичайна дівчинка: ходить до школи, відвідує різноманітні гуртки, захоплюється малюванням. Утім у цьому віці маленька полтавка вже має за своїми плечима десятки конкурсів краси серед дітей. Поверталася звідти Анастасія не з порожніми руками. Щоразу її артистизм, уміння тримати себе на сцені не залишалися непоміченими. Про це свідчать десятки дипломів, відзнак та корон. А починалося це, згадує директор модельної агенції, яку відвідує Анастасія, Тетяна Крилата, 6 років тому.

/Тетяна Крилата, директор модельної агенції

Познайомилися ми з нею 6 років тому. Їй був лише рік і в цьому віці вона вперше вийшла на подіум, щоправда, за руку. Уже через кілька місяців вона знімалася для модного журналу у Києві з відомим українським фотографом Юрієм Юсоцковим. І з того часу вона йшла до цих перемог/

Останній конкурс, який приніс Анастасії черговий титул та корону, нещодавно відбувся у Туреччині. Бажання стати його учасником виявило 60 осіб. Поряд із дітьми за свою корону змагалися й дівчата віком до 26 років.

/Тетяна Литвинчук, мати Анастасії

Був він розподілений на 3 етапи. Перший - конкурс домашніх завднь. Оцінювався талант дитини. Вони дивляться на неї: хтось танцює, хтось співає, різні в нас були номери/

Членам журі, які оцінювали конкурс, довелося нелегко, адже усі учасники мали приблизно однаковий рівень підготовки. Другим етапом цього змагання став півфінал. А от третій день конкурсу приніс юній полтавці одразу дві перемоги. Окрім титулу Міні-міс світу, Анастасія Литвинчук отримала й звання кращої з кращих.

/Тетяна Литвинчук, мати Анастасії

Третій день, фінальний конкурсний день, коли обиралася «Best of the Best» серед усіх учасників, учасників усіх вікових категорій. Серед діток було 2 корони. Одна приїхала до Полтави, інша поїхала до Сибіру/

У самої учаниці конкурсу враження від нього більш ніж позитивні.

/Анастасія Литвинчук, володарка титулів «Little Miss World - 2013» та «Best of the Best»

Там було цікаво виходити у бальних сукнях, цікаво було на екскурсіях. Ми навіть з моїми подружками співали в автобусі/

Весела вдача та природня комунікабельність дозволили Анастасії протягом цього змагання краси і талантів потоваришувати з багатьма учасницями. В подальшому дівчинка планує підкорити ще не один конкурс, адже для цього в неї є все: впевненість у своїх силах та підтримка найрідніших людей.

Стрічка новин