Цього літа в області планують оздоровити 76 700 дітей шкільного віку

Це – понад 60% від загальної кількості школярів. На Полтавщині працюють 990 закладів оздоровлення та відпочинку, 29-ть з них – позаміські, решта – пришкільні, зазначалося на комісії обласної ради з питань молодіжної політики.

Цього року на оздоровчу кампанію з місцевих та обласного бюджетів планують залучити понад 64 мільйона грн., а це – на рівні минулого року. Першочергово подбають про поліпшення здоров'я пільгових категорій: сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також із багатодітних та малозабезпечених родин. Їх на Полтавщині – понад 50 тисяч. 500 полтавських студентів вже пройшли навчання у школі вожатих і чекають на прибуття до оздоровчих таборів перших відпочивальників.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА

Всього буде охоплено відпочинком та оздоровленням у 2013 році 76 тисяч 700 дітей шкільного віку, що становить 61,7 % до загальної кількості школярів/

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Дітей менше, порівняно з тим, скільки ми оздоровлювали у 2012 році, але справа в тому, що ми за минулий рік мали втрати контингенту дітей на понад 3 тисячі, то ми фактично вийшли на плюс 5%/

Тривалість зміни в оздоровчих таборах – 21 день, середня вартість путівки – понад 2370 грн., харчування обійдеться батькам у суму від 39 до 60 грн. на добу. Нині завершуються комплексні перевірки технічного і санітарного стану територій, будівель, споруд та обладнання дитячих установ, які за кілька днів прийматимуть перших відпочивальників.

Стрічка новин