Цього літа на полтавських дітей у таборах чекають тематичні зміни

Вони зможуть вивчати обраний предмет та відпочиватимуть. Про це під час прес-конференції розповів заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Навчання вожатих до літнього сезону вже провели, нині готують медичних працівників, рятувальників та кухарів. А ще протягом трьох наступних місяців чиновники обіцяють вести жорсткий контроль за таборами відпочинку.

Із 1 червня традиційно на території області запрацюють табори відпочинку: у 3-4 зміни, кожна триватиме 21 день. Для вожатих відповідні навчання вже провели, нині готують інший персонал, запевняють представники обласної влади.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату-заступник голови Полтавської ОДА

Можна констатувати, що на близько 95% Полтавська область готова до прийому дітей. Я маю на увазі наші табори. Ми закупили 1800 путівок для дітей, які потребують підьтримки. Це 2 табори: один на березі Чорного, інший – Азовського моря. І ще 2 заклади, які знаходяться в Полтавській області/

Ще 100 путівок, говорить Валерій Пархоменко, передбачені для оздоровлення в санаторії Кременчуцького району. Обіцяють чиновники особливо ретельно слідкувати за безпекою відпочиваючих дітей.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату-заступник голови Полтавської ОДА

Ми сьогодні звертаємо увагу на графік подачі продуктів харчування. Якщо везти молочну продукцію з іншого регіону, то воно і в ціні дорожче буде. У нас є нормальні виробники, що надають продукцію, не завозячи з інших територій/

Плюс території довкола кожного закладу, запевняють, будуть обрані, як і минулого року. Адже ступінь пожежонебезпеки нині сягає 5, найвищого рівня.

Стрічка новин