16 гривень 62 копійки – саме стільки коштує убезпечити свого домашнього улюбленця, а відтак, і себе, від сказу

Крім того, палатки, де ветлікарі проводять вакцинацію тваринам, наче гриби після дощу вже почали з'являтися в усіх районах міста. Як щеплювали тварин у селищі Вороніна, бачили наші журналісти.

/ІНТЕРШУМ

Увага! проводиться щеплення тварин від сказу/

Не встигла машина із гучномовцем повернути за ріг, як до палатки з ветеринарними лікарями вже прямують перші клієнти на вакцинацію проти сказу. А краще сказати, ледь рушать з місця, впираючись усіма чотирма лапами. Але для господаря найрудішого та найвеселішого пса на Вороніна таке щире небажання Кудрика пересуватися – не привід скасовувати щеплення.

/Сергій Жирков, господар Кудрика

Кожного року робимо щеплення – це обов'язково!/

Кілька секунд, мужній Кудрик витримує укол – і йому вже не страшний сказ. А хвилювання собаки господар пояснює присутністю нашої знімальної групи.

/Сергій Жирков, господар Кудрика

Та ну вже старенький – боявся камери/

Не забуває про щорічну вакцинацію проти сказу і пані Антоніна. ЇЇ Барсіка щеплюють вже вп'яте.

/Антоніна Чергінець, господарка Барсіка

– Вакцинація обов'язкова.

– Вперше робите?

– Ні, не вперше/

Жінка запевняє: її чотирилапого улюбленця голкою не налякаєш.

/Антоніна Чергінець, господарка Барсіка

Мій не боїться. Він йде з охотою. Він знає, що треба прогулятися/

У Барсіка ж стосовно цього інша думка...

/Собака скавучить і ховається від уколу/

Інший спосіб захиститися від ветлікарів зі шприцами винайшов Джек. Собака прутко звивалася змією... аж поки два дорослі чоловіки не сіли на неї зверху. Таке ставлення до уколів господар Антон пояснює неприємним досвідом Джека – лікуванням від кліщів.

/Антон Кай, господар Джека

Боїться він цих уколів. По життю їх боїться/

Як це не дивно, але за час, який наша знімальна група провела біля палатки щеплень, щеплення не злякалася не велика собака, а молоденька кішечка.

/Лідія Антоненко, господарка Фунта

– Спокійно сидить

– Не боїться?

– Наче ні/

А от перед об'єктивом Фунт, як кличуть кота господарі, трохи зніяковів – в камеру киця так і не подивилася. Мужньо чи не дуже, отримали щеплення від сказу того дня ще чимало тварин. Такій відповідальності господарів, кажуть ветлікарі, Полтава і завдячує своїм благополуччям від сказу.

/Станіслав Череп, заступник начальника Полтавської міської державної лікарні ветеринарної медицини

Хотілося б підкреслити, що завдяки масовим щепленням, які проводяться в нас навесні, Полтава являється благополучною щодо сказу/

До кінця травня, продовжує пан Станіслав, подібні палатки працюватимуть по всій Полтаві – конкретне місцезнаходження останніх оголошуються у ЗМІ. Що ж до вартості щеплення, убезпечити улюбленця та себе самого від сказу можна всього за 16 гривень 62 копійки.

/Станіслав Череп, заступник начальника Полтавської міської державної лікарні ветеринарної медицини

В дану суму входить клінічний огляд тварини, адже вакцинація робиться клінічно здоровим тваринам, плюс внутрішньом'язове введення і видача ветеринарного документа/

Самою ж вакциною держава забезпечує домашніх тварин громадян безкоштовно.

Стрічка новин