Бюджет на літній відпочинок та оздоровлення дітей Полтавщини цього року залишиться на рівні минулого

Про це на прес-конференції повідомила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Наталія Шкоденко. У 2013-му безкоштовні путівки діти пільгових категорій отримають на загальну суму 64 млн. 575 тис. гривень.

У поточному році сімейними формами виховання в Полтавській області охопили 80,9% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Такий показник, за словами начальника служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інни Конончук, перевищує загальноукраїнський. Тільки з січня 2013 до сімейних форм виховання на Полтавщині влаштували 140 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

/Інна Конончук, начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА

21 дитина усиновлена – це найпріорітетніша форма, з них 19 – громадянами України, опіка-піклування встановлена над 85 дітьми, а до прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу в цьому році влаштовано 42 дитини/

Всього на Полтавщині, за оперативними даними з міст та районів області, на обліку перебуває 98,6 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Це, зазначає начальник відділу у справах сім’ї та молоді обласної адміністрації Наталія Шкоденко, 79,2 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Загалом на Полтавщині 124 тисячі 366 учнів, з яких трохи більше 60% – 76,6 тисяч – оздоровиться та відпочине цього літа.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА

40 207 дітей будуть охоплені відпочинковими послугами: пришкільні дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, і 36 527 дітей будуть забезпечені оздоровленням, тобто, це 21 день в позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, або в санаторіях/

Вартість однієї путівки в середньому становить 2 тисячі 378 гривень, тобто загалом, продовжує пані Наталія, на організацію і проведення літньої оздоровчої кампанії в області планується залучити 64 млн. 575 тисяч гривень, що на рівні минулого року.

Стрічка новин