Полтавський університет економіки і торгівлі приймав 70 студентів з 38 вишів України

Такий ажіотаж навколо вишу пояснюється проведенням тут ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».

Марина Горпинченко навчається у Полтавському університеті економіки та торгівлі на факультеті економіки та менеджменту. Вивчає міжнародну економіку.

/Марина Горпинченко, студентка 5 курсу факультету економіки та менеджменту ПУЕТ, учасниця олімпіади

Дисципліну я цю обрала, бо ще в школі захоплювалася економікою та іноземними мовами. А якраз міжнарожна економіка поєднує і те, й інше/

Ті знання з дисципліни, які дівчина встигла здобути за майже 5 років свого навчання, Марина активно використовує на різноманітних конференціях, семінарах та конкурсах. Цього разу – це ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».

/Іван Піддубний, декан факультету Міжнародних економічних відносин ХНЕУ, голова журі олімпіади

Оцінюємо рівень компетентності студентів зі спеціальності «Міжнародна економіка». Це цікава, значуща на ринку, затребувана спеціальність, і багато закладів України здійснюють підготовку за цією спеціальністю/

Подібний захід проводиться в Полтавському університеті економіки і торгівлі вже вчетверте і цього року зібрав 70 студентів із 38 вищих навчальних закладів України. Серед лідерів – традиційно економічні вищі навчальні закладі Харкова та Києва. Втім, за словами голови журі олімпіади Івана Піддубного, не пасе задніх і Полтавський університет економіки і торгівлі.

/Іван Піддубний, декан факультету Міжнародних економічних відносин ХНЕУ, голова журі олімпіади

Безумовно! Тут теж кафедра, я вже казав, Міністерство на те і надало дозвіл і вибрало цей заклад, який має всі підстави, всі: організаційну, наукову і навчальну складові для того, щоб проводити тут. Це визнання авторитету. Були і переможці, і призери з цього закладу освіти в олімпіадному процесі/

От і цей рік не став виключенням і студент ПУЕТ Олег Сілантьєв став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка» серед спеціалістів. У бакалаврів найкращим виявився представник Київського національного університету імені Шевченка, а у магістрів – Харківського національного економічного університету.

Стрічка новин