Наприкінці тижня в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського грали на дерев'яних ложках

Зазвичай, у цьому закладі такий різновид дозвілля не практикують, втім, нині вирішили зробити виняток, аби представити результати півторарічного проекту. Подробиці дивіться у нашому наступному матеріалі.

Школярі-волонтери, які більше року безпосередньо брали участь у проекті «Зустріч поколінь. Пісні, які допомагали жити», можуть не тільки назвати ці пісні, але й розповісти, як саме вони підтримували людей.

/Олександра Говорова, учениця 7 класу школи «Паросток»

Вони надзвичайно веселі, піднімали дух. Навіть якщо ти голодний, але у тебе гарний настрій, то ти можеш вести бій, бути другом, можеш допомагати іншим/

Із жовтня 2011 року учні дізнавалися чимало цікавого про долю людей повоєнного покоління, говорять організатори проекту – представники Громадської організації Педагогічний центр «Академія».

/Катерина Ткаченко, учениця 7 класу школи «Паросток»

Більше дівчата та хлопці восьмих класів їздили в геріатричний пансіонат та розпитували людей, які взяли участь у війні, тих, чиє життя припало на ці роки, і розпитували у них улюблені пісні/

Під час проекту школярам вдалося навіть попрацювати у справжній студії звукозапису: зібрані улюблені пісні учні записали на диск.

/Катерина Ткаченко, учениця 7 класу школи «Паросток»

Ми всі тексти знали. Ми їх просто повторили перед тим і швидко вийшло записати/

Втім, така співпраця учнів із людьми похилого віку, зокрема, підопічними Горбанівського геріатричного будинку, триває років п'ять, до того ж – у різних напрямках.

/Олександра Говорова, учениця 7 класу школи «Паросток»

Вони ведуть у нас гурток вишивання ХЕРСТИКОМ, я ходжу на плетіння спицями. Ще є в'язання гачком, малювання. Сподобалося вітати мешканців пансіонату з різними святами: ми до них приїздили на щедрівки, Миколая. І також сподобалося, що вони насправді цьому раділи/

Представляючи ж результати своєї роботи – створений диск, волонтери в обласній бібліотеці надали можливість висловитися і своїм співучасникам проекту, які показали, що продовжують жити із музикою.

Стрічка новин