Місячник благоустрою розпочався для спортивних споруд області

В якому стані майданчики Полтавщини зараз і які пріорітетні завдання ставить перед собою влада щодо останніх, розповів заступник губернатора Валерій Пархоменко на черговій нараді відповідної комісії.

У Полтавській області є понад 2,5 тисячі спортмайданчиків, з яких цього року, говорить заступник губернатора Полтавщини Валерій Пархоменко, збираються оновити більше половини. За словами посадовця, при ремонті цих споруд увагу звертатимуть не тільки на зовнішній вигляд, а, насамперед, на безпечність останніх. Крім того, планують обласники подбати і про проблему мікроорганізмів, які зашкоджують гігієні спорсменів, та макроорганізмів, що можуть завдати шкоди самим майданчикам для занять спортом.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Потрібні якісь елементарні умови створити для тих, хто пограв у футбол: душові, туалети – засоби гігієни повинні стовідсотково бути. Плюс зробити огорожі, бо в будній час туди можуть зайти тварини домашні і, відповідно, вони можуть привести в непридатний стан поверхню майданчика/

Ремонтувати, оновлювати і взагалі приводити до ладу спортивні майданчики області розпочали вже цього дня в рамках двомісячника їх благоустрою. Це, говорить Валерій Пархоменко, що стосується тих споруд, які знаходяться під відкритим небом, у закритих же приміщеннях роботи ведуться впродовж всього року.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Обласне управління фізичного виховання і спорту має свій бюджет – близько 14 млн.гривень. Ми ці кошти витрачаємо на підготовку та проведення різних спортивних змагань, а також навчально-тренувальні збори. Непрямі форми фінансування спортивних споруд, а через проведення, оренди, інші послуги. За рахунок обласного бюджету ми робимо замовлення на проведення тих чи інших змагань/

Відтак, резюмує пан Пархоменко, змагання намагаються проводити не тільки в обласному центрі, а й по всій області, щоб охопити ремонтами та оновленнями всі спортмайданчики Полтавщини. Останні, до речі, є в кожному селі та селищі нашого краю.

Стрічка новин