Веселі та кмітливі студенти Полтавського університету економіки і торгівлі змагалися за Кубок ректора

Демонстрували своє почуття гумору учасники чотирьох команд з усіх факультетів вишу. Результат зустрічі став неочікуваним навіть для досвічених членів журі.

Полтавський університет економіки і торгівлі не зраджує традиціям. Щорічно на початку квітня факультетські команди КВН вишу змагаються на звання кращої. Невід'ємним атрибутом боротьби залишається кубок ректора.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Це своєрідний підсумок роботи школи КВН, яка вже 2 роки працює в університеті і має непогані результати. Минулого року команда перемогла на кубок мера. На початку цього команда (одна із двох в Україні) брала участь у фестивалі у Сочі/

Для більшості веселих і кмітливих, говорять учасники змагання, – це не перша участь у подібних конкурсах. Саме КВН, вважають, має свої переваги над іншими видами художньої самодіяльності.

/Євген Павлов, капітан команди «Браво»

Тому що вона розвиває театральні здібності, всі абсолютно. Це інтелектуальна гра, в першу чергу, розвиває мислення. КВН – це життя/

Деякі команди, жартують самі ж капітани, багато в чому відрізняються від інших.

/Сергій Тарасенко, капітан команди «26 стандарт»

В цій команді є я, тобто, капітан. І взагалі це збірна факультету фінансів та обліку, спеціальність «Міжнародна економіка»/

Ідеї для виступу, розповідають студенти ПУЕТу, черпають просто з усього, що їх оточує.

/Богдан Суглобов, капітан команди ХТГРБ

З голови, і книги. Якщо брати гарний твір Толстого, можна знайти багато гумору і поставити їх на сцені/

У ході запеклої боротьби перемогу отримала команда факультету фінансів та обліку «26 стандарт». Володарі минулорічного кубку ще перед змаганням, кажуть, були налаштовані отримати першість.

/Сергій Тарасенко, капітан команди «26 стандарт»

Минулого року ми виграли цей кубок, і сьогодні ми будемо намагатися ще раз це повторити/

Спільно із «26 стандартом» однакову кількість балів набрала і команда «Братислава», яка представляла факультет економіки та менеджменту Полтавського університету економіки і торгівлі. Саме ці дві команди і будуть володарями кубку ректора упродовж всього наступного року.

Стрічка новин