180 дітей стали учасниками обласного етапу Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини»

Малеча вражала своїми вокальними здібностями, хореографічними постановками, а також талантами художників, різьбярів. За який приз змагалися обдаровані дітлахи, знають наші кореспонденти.

У родині Ольги Роговської – шість членів сім'ї: мама, тато і четверо дітей. Усі вони, розповідає дівчина, разом проводять свята, відпочивають, мають спільні хобі.

/Ольга Роговська, учасниця обласного етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини»

Мої двоє сестер з бісеру роблять вироби і вишивають, братик не знайшов свого таланту, він займається комп'ютером, йому це подобається, він хоче стати вченим/

Ольга знайшла себе у живописі. Малює з самого дитинства, зі своїми роботами неодноразово брала участь у різноманітних конкурсах. Тож, маючи такий досвід, перед змаганням серед талановитих багатодітних родин взагалі не хвилювалася.

А от інша учасниця конкурсу Валерія Бреус, навпаки: хоч і готувалася ретельно, утім, зізнається, хвилювання таки дає про себе знати. Подалати його допомагають рідні. Підтримка у неї солідна: батьки, молодші брат і сестра. У сім'ї, розповідає дівчина, живуть дружно, допомагають один одному.

/Валерія Бреус, учасниця обласного етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини»

Коли в мене щось не виходить, вони допомагають мені. Можуть для аплікації розірвати папір, щоб швидше було/

Взаєморозуміння та підтримка близьких – таке воно, сімейне щастя. Кожен з учасників конкурсу має своє розуміння та втілення його.

/Вікторія Пилипенко, учасниця обласного етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини»

Ця робота називається «Сімейне щастя». Вона виготовляється із пляшок пластмасових. Пляшки можуть бути червоні, білі, жовті і зелені/

Вишивка, малюнки, поробки з підручних матеріалів – лише частина талантів, які продемонстрували учасники обласного етапу конкурсу «Таланти багатодітної родини». Заявки на участь у ньому подало близько 180 дітей віком від 9 до 16 років.

/Руслана Крайнова, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

Є діти, які беруть участь у конкурсі не один рік. Вони навіть беруть участь сім'ями. Сьогодні ми бачимо з Диканьщини у нас представляють троє діток роботи, дуже цікаві, різноманітні, гарні/

Демонструвала свої таланти малеча у різних номінаціях: «вокальне мистецтво», «хореографія», «музичне виконання», «образотворче мистецтво» тощо. Переможці у кожній із них стали володарями безкоштовних путівок до Міжнародного дитячого центру «Артек».

/Руслана Крайнова, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

Уже з 3 травня дітки матимуть таку можливість відправитися на берег Чорного моря до чудового місця «Артек», де вони проявлять себе, де вони покажуть свої таланти, позмагаються серед учасників з усієї України/

Стрічка новин