Щовесни у 30-ій гімназії Полтави настає «Зіркова мить»

Свято не схоже на церемонію вручення Оскара чи музичних премій, проте нагороди на ньому таки отримують. Почесними грамотами та солодощами відзначають учнів-переможців конкурсів та олімпіад, а також творчих наставників і наукових керівників талановитої молоді.

Свято-нагородження «Зіркова мить» – це підбиття підсумків роботи за увесь навчальний рік. Цього року 30-та гімназія Полтави посіла 5-те місце серед шкіл нового типу міста за кількістю переможців на олімпіадах. Нині ж настав час відзначити найстаранніших учнів та їх наставників.

/Валерія Курасова, учениця Полтавської гімназії №30

На цьому святі ми відзначаємо людей, які посідали призові місця на конкурсі МАН, олімпіадах та творчих конкурсах/

Цього навчального року кількість гімназистів, які здобули призові місця на олімпіадах міського, обласного та Всеукраїнського рівнів, зросла, розповідає директор закладу Оксана Чередник. У цьому, говорить, величезна заслуга вчителів, які не шкодують часу на учнів.

/Оксана Чередник, директор Полтавської гімназії №30

Професія вчителя особлива, кожна людина, яка працює у школі, віддає частинку себе дітям, тому ми маємо такі перемоги!/

На святі кожен отримав свою зіркову мить. Старання юних талантів оцінили, діти вкотре почули: у них вірять, ними захоплюються.

/Каріна Ландар, учениця Полтавської гімназії №30

Ми варті того, щоб сьогодні проводити зірковий бал, бо важко працювали, залишались після занять. Це тяжко, але за визнання я готова працювати, ми готові працювати. Ми даємо гідний приклад іншим/

Вчителі ж гімназії, у свою чергу, побажали вихованцям якомога більше зіркових миттєвостей у житті, перемог, і не лише у навчанні.

Стрічка новин