На Карлівщині повчання матері коштувало їй життя

В одному із сіл Карлівщини сутичка між матір'ю та сином закінчилася вбивством. Жертвою стала 77-річна жінка, яка невчасно почала докоряти п'яному нащадкові.

Результатом сварки між найріднішими людьми стало вбивство. Вина тому – надмірна кількість випитого алкоголю та рушниця, яка потрапила до рук п'яного чоловіка. Саме такі обставини трагедії, що сталася на Карлівщині. Прийшовши додому напідпитку, син не схотів вислуховувати неньчину мораль та здійснив постріл у матір. Прибувши на місце трагедії, співробітники міліції затримали чоловіка.

/Сергій Чиж, перший заступник начальник Карлівського райвідділу міліції

В ході бесіди встановлено, що в нього була пневматична рушниця типу «хасад», яку він придбав у Краснограді. Була встановлена версія, що він за допомогою рушниці здійснив постріл у дану жінку/

Затриманий чоловік заперечує навмисне вбивство. Говорить: того вечора мати трішки сварилася, але вбивати її він не збирався.

/затриманий

Рушниця була заряджена, я зайшов до мамки. Балакали-балакали, я виходив, отак курок зробив. Я потрапив кулею їй у скроню. А стріляти нікого до стінки я не ставив/

Для сусідів звістка про смерть літньої жінки стала справжньою несподіванкою. Про неї в односельців лишилися тільки приємні спогади.

/Алла Михайлівна, сусідка

Жах, що можна думати. Жінка проробила увесь вік, троє синів виростила, і така смерть/

Та про сварки у родині сусіди чули не один раз. Особливо, розповідають, діставалося старенькій від молодшого сина.

/Надія Василівна, сусідка

Що випивав, то випивав, що часто кричав, то кричав. А ми туди не ходимо, я тут живу на краю, і для мене це така трагедія, що я говорити не можу/

Наразі чоловік арештований. Правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – «навмисне вбивство». Згідно з нею, винуватцю трагедії загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Стрічка новин