Ювілейний звітний концерт подарували полтавцям вихованці першої музичної школи

Феєрію талановитих виступів в рамках звітного концерту полтавським глядачам представили вихованці музичної школи №1 імені Платона Майбороди. Цей рік у навчальному закладі особливий, ювілейний. Тож і програму підготували незвичайну.

Микола відвідує першу музичну школу з 8 років. За цей час встиг вивчити десятки композицій, які виконує на своєму улюбленому інструменті – акордеоні.

/Микола, вихованець Полтавської музичної школи №1 імені П.Майбороди

Це інструмент зветься акордеон. Я його обрав, тому що мій брат грає на ньому, і мені теж захотілося грати/

Інший юний музикант Едуард 10 років тому віддав перевагу іншому музичному інструменту.

/Едуард, вихованець Полтавської музичної школи №1 імені П.Майбороди

Я граю на скрипці, тому що мені дуже подобається. Я ще коли був маленьким, мені дуже подобалося слухати звуки скрипки, і тому я почав на ній грати/

Сьогодні на звітному коцерті Микола та Едуард разом з десятками інших вихованців першої музичної школи демонстрували глядачам усе, чому навчилися за цей рік. Хотілося показати свої найкращі номери, говорять учасники концерту, адже цей вечір присвятили 75-ій річниці школи. Захід продовжує низку концертів у рамках святкування ювілею закладу. Надалі, запевняє директор Полтавської музичної школи №1 імені П.Майбороди Євген Дудник, буде лише цікавіше.

/Євген Дудник, директор Полтавської музичної школи №1 ім.П.Майбороди

Це і полтавські композитори, які навчалися у нашій музичній школі. Буде святковий концерт. Буде у квітні Всеукраїнський конкурс «Полтавська битва», який буде присвячений 75-річчю школи, тому що він проходить на базі нашої школи/

Цього ж вечора на сцену театру імені Миколи Гоголя вийшли не лише багаторазові лауреати Всеукраїнського конкурсу «Полтавська битва». Серед учасників концерту – близько 150 лауреатів та переможців музичних конкурсів різних рівнів. До цих досягнень кожен із них йшов по-різному. Хтось із дитинства мріяв виступати на сцені, когось до школи займатися музикою привели батьки.

/Гнат, вихованець Полтавської музичної школи №1 імені П.Майбороди

Мене привели туди батьки. Я граю на фортепіано, виступаю на деяких концертах, в музичній школі №1 я також співаю/

/Ярослав, вихованець Полтавської музичної школи №1 імені П.Майбороди

Я займаюся у музичній школі 4 роки. Мені більше всього подобається хор та сольфеджіо. І музична література/

Коли години репетицій та недоспаних ночей позаду, діляться маленькі музиканти, залишається тільки подолати хвилювання та виходити на сцену. На ювілейному концерті вони представили як класичні твори, так і сучасні композиції.

Стрічка новин