Освітяни Полтави прозвітували про роботу в минулому році

Нові Державні стандарти, участь в міських та обласних конкурсах, проведення Всеукраїнських семінарів, написання науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – це ті аспекти, на які освітяни міста в минулому році звертали першочергову увагу. Чи вдалося педагогам виконати поставлені перед ними завдання, говорили на розширеному засіданні колегії управління освіти Полтавського міськвиконкому.

Про підсумки роботи освітян міста говорили на розширеному засіданні колегії управління освіти Полтавського міськвиконкому. За словами начальника останнього Наталії Дорохової, щороку у дитячих садочках обласного центру відкриваються додаткові групи.

/Наталія Дорохова, начальник управління освіти Полтавського МВК

В 2012 року відкрито їх 5, на облаштування яких із місцевого бюджету віділено 72 тисячі гривень/

Та крім додаткових груп, зазначає головний спеціаліст управління освіти міськвиконкому Олена Цехмистро, зміни відбулися і в організації діяльності дошкільних закладів.

/Олена Цехмистро, головний спеціаліст управління освіти Полтавського МВК

З травня 2012 року дошкільні заклади починають працювати за затвердженим оновленим базовим компонентом та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»/

У минулому навчальному році, зазначає Наталія Дорохова, переможцями міських олімпіад із базових дисциплін стали 398 учнів, обласних – 190, Всеукраїнських – 10. Крім цього, троє педагогів міста стали переможцями в обласному конкурсі «Учитель року – 2013», а ще троє освітян – в обласному конкурсі «Класний керівник року». Та на цьому, наголошує Наталія Дорохова, зупинятися не варто, адже перед освітянами міста на цей рік стоять не менш важливі завдання.

/Наталія Дорохова, начальник управління освіти Полтавського МВК

Адміністраціям закладів №6,13,19,38,39 потрібно більш раціонально підходити до вирішення проблеми перевантаження та роботи в двозмінному режимі, обмежити набір перших та десятих класів/

У минулому році 11 освітян Полтави отримали квартири, один педагог – кімнату в гуртожитку, учитель-інвалід другої школи – автомобіль+кожен працівник освіти отримав матеріальну допомогу у розмірі 300 гривень.

Стрічка новин