Полтавські співробітники Державтоінспекції в рамках профілактики провели акцію «Почни з себе»

Її мета – нагадати учасникам дорожнього руху про безпеку на дорогах, а під час акції пішоходам та водіям вручали відповідні пам'ятки. Чи відгукнулися останні на пропозицію бути взаємоввічливими на дорогах, дивіться у наступному сюжеті.

Акція «Почни з себе» зібрала небайдужих полтавців, представників громадських організацій, співробітників ДАІ. Згуртувалися всі з однією метою.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Мета цих заходів – це зменшення дорожньо-транспортного травматизму як серед водіїв, так і серед пішоходів/

Із цією метою співробітники ДАІ разом з небайдужими активістами виходять на вулиці Полтави, Кременчука і Миргорода уже не вперше.

/Андрій Приходько, організатор акції «Почни з себе»

Акція проходить другий рік. У цьому році зібрали більше людей, ми надрукували 2 тисячі листівок, які хочемо роздати усім. Сподіваємося, що вона стане постійною/

Задля безпечної участі у дорожньому русі у вечірній та нічний час пішоходи отримували флікери (стрічки із відбиваючими світло елементами) і, звичайно, листівки.

/Валерій Корнієнко, начальник ВДАІ м. Полтава

Ці листівки будуть вручатися на пішохідних переходах особисто пішоходам та водіям, які будуть проїжджати повз перехрестя та будуть проінструктовані з безпеки дорожнього руху/

Під пильний контроль учасники акції взяли особливо небезпечні перехрестя та місця концентрації дорожньо-транспортних пригод. Більшість людей, які долучилися до акції, вважають: найчастіше проблеми на дорогах водії і пішоходи створюють самі. І все це через те, що вони безвідповідально ставляться до необхідності належного дотримання правил дорожнього руху. Тому кожному не зайвим буде розпочати змінюватися з себе.

/Тетяна, мешканка Полтави

Я вважаю, що такі акції добре, що проводяться в Полтаві, тому що вони залучають усіх громадян дотримуватися правил дорожнього руху/

На завершення акції автомобілісти у супроводі патрульних автомобілів ДАІ здійснили профілактичні автопробіги вулицями міста.

Стрічка новин