Козацьку славу у своїх творах оспівував український поет Тарас Шевченко

Традиційно перші весняні дні вважаються шевченківськими. Тому вже з початку березня полтавці згадують Великого Кобзаря. От і в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся захід, присвячений одному з талантів Тараса Шевченка. У якій незвичній іпостасі постав перед присутніми український поет, знають наші кореспонденти.

Тарас Шевченко – багатогранний. Саме цю рису його характеру намагалися розкрити студенти, які проходять практику на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. Майбутні культурологи представили Кобзаря у незвичній ролі.

/Валерія Ігнатенко, співорганізатор заходу

Він буде сьогодні представлений як художник, представлені будуть роботи у вигляді презентації, буде літературно-музична композиція, яку готуємо, ми сподіваємося, що дебют вдасться/

Увазі глядачів організатори заходу запропонували пейзажі, офорти, портрети, які належать авторству Тараса Шевченка. Проведення цієї зустрічі для студентів стало справжнім іспитом, тому й готувалися до нього ретельно. Тетяна Сонник говорить: хотілося зробити свою розповідь більш наочною.

/Тетяна Сонник, співорганізатор заходу

Для цього ми виготовили багато буклетів, щоб всі знали, що відбудеться, які твори представлені. Також ми зробили презентацію стосовно також цього заходу/

Звичайно, не обійшлися без допомоги наставників. Останні розповідають: за час практики прагнули поділитися зі студентами усім тим, що самі вміють.

/Наталія Рисенко, зав. відділом соціокультурної діяльності Обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара

Нам дуже подобається працювати з молодими студентами-практикантами, тому що вони молодці, вони постійно перебувають у пошуку і ми отримуємо від них щось нове і цікаве, самі намагаємося передати той досвід, який знадобиться їм у процесі роботи/

Організація таких заходів надзвичайно корисна для дівчат, які у майбутньому отримають культурологічну освіту, говорять у бібліотеці, і сподіваються: дружба зі студентами після практики не закінчиться.

Стрічка новин