Торгово-розважальний центр «Київ» у День закоханих відзначив свій День народження

Йому виповнилося 4 роки. Святкували масштабно – з піснями, розвагами, конкурсами. А на десерт відвідувачі мали змогу побачити неперевершений виступ дуету «Анна-Марія».

Протягом 4 років торгово-розважальний центр «Київ» відвідало близько 14 мільйонів осіб. Полтавці і гості нашого міста, діти і дорослі, за цей час відпочивали та робили тут необхідні покупки.

/Галина Барабаш, генеральний директор ТРЦ «Київ»

ТРЦ «Київ» – центр сімейного дозвілля. Кожен тут може знайти цікавий відпочинок, цікавий шопінг і цікаві розваги/

Традиційно у День свого народження торгово-розважальний центр «Київ» не лише приймає привітання, а й готує сюрпризи для своїх відвідувачів. Не став винятком і цей рік. У день свого чотириріччя «Київ» запропонував полтавцям розділити з ним свято усіх закоханих. Аквагрим, дитячий концерт, живі моделі – лише невелика частина розважальних заходів, які приготували у центрі. Його відвідувачам організація свята прийшлася до вподоби. Говорять: радіють з того, що цього дня прийшли сюди.

/Бліци

– Дуже гарно прикрасили «Київ». У нас у Полтаві цього дуже мало. А тут дуже багато цікавих речей, які для людей цікаві

– Взагалі-то я з молоддю прийшла, просто разом відпочити хотіли, подивитися, тут фотоконкурс повинен бути

– У нас є малюк, якому цікаво все знати і скрізь енергію свою витратити, тому і вирішили сюди приїхати/

А на завершення свята своїм виступом присутніх потішили фіналістки українських вокальних талант-шоу дует «Анна-Марія». Дівчата вже не вперше вітають торгово-розважальний центр «Київ» з Днем народження.

/дует «Анна-Марія»

Саме минулий день Святого Валентина ми теж святкували і вітали зі сцени полтавців. Була дуже цікава ситуація. У нас уже в цьому році гарна традиція/

Гарну традицію, діляться, продовжують новою програмою.

/дует «Анна-Марія»

Буде багато нового, просто тому що є деякі душевні сюрпризи, яких не було на жодному іншому концерті, і сьогодні вони будуть вперше/

Запальні композиції у виконанні співачок стали чудовим подарунком для відвідувачів «Києва».

Стрічка новин