Світові виставки героїні нашого наступного сюжету ще попереду

Проте вже зараз одиннадцятирічна Дарина Василенко без творчості себе не уявляє. Свої роботи маленька мисткиня презентувала в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного. Привітали Дарину із першою персональною виставкою і наші кореспонденти.

Потяг до творчості у Дарини Василенко був від самого дитинства. Це відзначають і батьки, і педагоги. Сама ж майстриня називає себе спокійною та врівноваженою людиною. Це, на її думку, допомагає годинами просиджувати за черговою поробкою з бісеру. Ідеї для їх створення виникають несподівано, ділиться юна рукодільниця.

/Дарина Василенко, юна майстриня

Інколи я сиджу і мені приходить на думку мрія, і мені хочеться щось нове зробити, або я бачу в інших людей, а потім дороблю щось своє до цих робіт./

Свій творчий доробок Дарина презентувала у приміщенні обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного. До слова, заклад активно співпрацює з різними гуртками дитячої творчості. Зокрема зі зразковим художнім колективом «Господарочка» у них вже склалася більше ніж 10-річна дружба. Тож проведення таких презентацій, говорять у бібліотеці, не новина. Там завжди раді відкривати нові таланти та розвивати своїх читачів у естетичному плані. Дарина Василенко - якраз одна із вихованок колективу «Господарочка». Своїх наставників дівчина завжди дивувала самостійністю та не дитячою працездатністю.

/Людмила Сидоренко, керівник зразкового художнього колективу «Господарочка»

Прийшла в Палац сама, прийшла серед року, коли зрозуміла, що тільки милуватися чужими роботами їй замало, бо вона малку полюбляє дивитися на всі рукотворні вироби, потім захотіла робити сама./

Тепер у створенні композицій із бісеру дівчині досвіду не позичати. Тож можна сміливо навчати інших.

/Людмила Василенко, мати Дарини Василенко

І вона мене навчає, і я її навчаю. Більше, звичайно, вона, бо ходить на гурток. Я від неї навчилася вишивати бісером, плести роботи вмію з бісеру./

Неймовірної краси квіти, цікаві прикраси, вишиті картини – далеко не всі роботи авторки виставки. Чимало її пробок брали участь у найрізноманітніших творчих конкурсах та приносили мисткині перемоги. Запорукою успіху таких результатів, говорить Дарина Василенко, є наполеглива праця, адже за новою композиціє вона може просидіти увесь день. Її наставники з цього приводу іншої думки.

/Людмила Сидоренко, керівник зразкового художнього колективу «Господарочка»

Мене дивувала її кольорова гама. Зверніть увагу на те, що тут присутня доросла кольорова гама - фіолетово-лілова. Діти зазвичай беруть жовтий, червоний, зелений, а в неї відчувається довершеність, дорослість якась./

Перша персональна виставка – це лише початок. Зупинятися немає коли, говорить Дарина. Вона вже готує матеріали для іншої експозиції.

/Дарина Василенко, юна майстриня

Я хочу собі зробити браслет з драконом і зараз вишиваю мамі на День народження вишивку з весною./

Та лише бісероплетінням та вишивкою дівчина себе не обмежує. Займається квіллінгом, створює поробки з вовни, захоплюється іншими видами декоративно-ужиткового мистецтва.

Стрічка новин