Є прогалини в роботі правоохоронців Полтави

Тільки кожен третій злочин у місті розкритий. Під особливою увагою прокурорів сьогодні зокрема незадовільний стан протидії наркозлочинності в Октябрському та Ленінському районах.

Цього дня у прокуратурі міста Полтава відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста. Останні обговорювали стан протидії злочинності та корупції в умовах законодавчих змін. За словами прокурора міста Андрія Стойки, вжиті у минулому році скоординовані та наглядові заходи загалом сприяли закріпленню позитивних тенденцій у стабілізації криміногенної обстановки на території Полтави – рівень злочинності знизився на 10%. Але, на тлі загального зменшення злочинів проти власності (крадіжки шахрайство, грабежі) на чверть зросла кількість розбійних нападів. При цьому стан розкриття злочинів залишає бажати кращого.

/Андрій Стойка, прокурор міста Полтави

Внаслідок прорахунків при здійсненні оперативно-розшукової діяльності є незадовільний стан розкриття злочинів. На сьогоднішній день розкрито лише кожен 3 злочин, серед яких 1 умисне вбивство, 4 тяжких тілесних ушкодження, 6 розбійних нападів, 88 пограбувань та інше. Досі залишаються нерозкритими вбивство так званих «валютчиків», угони автівок престижних марок та інші резонансні злочини./

Залишився незадоволений прокурор міста і роботою підрозділів ДСБЕЗ та податкової міліції, працівниками яких, за його словами, не забезпечено реальної протидії хабарництву і корупції, злочинам у сфері службової діяльності в органах влади, місцевого самоврядування та контролю. Потрапили, як-то кажуть «під гарячу руку», і правоохоронці деяких районів Полтави, які вже 2 роки не можуть дати ладу наркозлочинам на підзвітній їм території.

/Андрій Стойка, прокурор міста Полтави

Не може задовольняти стан протидії наркозлочинності. Внаслідок провального становища у цьому напрямі правоохоронців Октябрського та Ленінського районів кількість викритих злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних рчовин та їх прикурсорів зменшилася на чверть. Серед них збутів наркозілля менше половини./

З огляду на вищеперераховане – лише глибоке знанння нових законів та єдиний підхід до здійснення оперативно-розшукової діяльності, проведення негласних слідчих дій та прокурорський нагляд з цих питань стане запорукою належної протидії злочинності та корупції – підсумував Андрій Стойка.

Стрічка новин