В рамках міжнародного проекту ELSA Полтаву відвідала делегація грузинських студентів

Тут іноземні гості не тільки вивчали правову систему України, а також знайомилися із звичаями та традиціями духовної столиці. Не обійшлося і без традиційної української вечері із борщем та галушками.

У відносно невеликій Полтаві працює 23 вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації в яких навчається більше 27 тисяч студентів тільки на очній формі навчання. Природньо, що у нашому місті активно працює і студентське самоврядування. Зокрема, саме студентський парламент полтавського вишу цими днями приймає делегацію студентів з Грузії, які прибули із навчальним візитом в рамках міжнародного проекту ELSA. Ця європейська організація студентів є найбільшою у світі. Вона об'єднує більше ніж 32 тисячі студентів-правознавців та молодих правників з 42 країн світу. Спілкуються між собою останні і завдяки дружнім візитам одних так званих локальних груп до інших.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Сьогодні ми приймали студентів такої локальної групи з Грузії - вони звичайно цікавляться, побували в технічному університеті. А також їх на рівні міста цікавить як у нас у Полтаві, на Україні впроваджується правова освіта саме молодіжної політики./

Окрім ознайомлення із системою юридичної освіти студенти Державного університету імені Акакі Церетелі з Грузії за 4 дні перебування у Полтаві встигли також дізнатися більше про культуру та звичаї нашого народу, відвідавши музеї та історичні пам'ятки, а у перервах між екскурсіями спробували на смак традиційну українську кухню.

/Тома Омеядзе, делегат з Грузії

Вже побачили дуже багато. Люди дуже дружні, влада міста гарна - дали нам можливість побачити, що є гарного у Полтаві.

- Нам сказали, що ви куштували борщ?

- Так (сміється). Дуже смачно! І борщ, і вареники і пельмені, і...пампушки./

А на десерт гостям з Грузії провели екскурсію Полтавською міською радою та презентували іміджеву продукцію про духовну столицю України.

Стрічка новин