Полтавський школяр врятував жінку із квартири, в якій зайнялася пожежа

Минулої п'ятниці, увечері дев'ятикласник Євген помітив дим, що почав надходити до його оселі. Виявилося, що у сусідньому приміщенні, де проживала одинока 62-річна полтавка, спалахнув вогонь. Не роздумуючи, хлопець вирішив рятувати сусідку, у якої були хворі ноги. Як розвивалися події далі і чим закінчилася надзвичайна подія – дізналися наші кореспонденти.

/Євген Шуба

Таке відчуття, коли ти знаєш, що за стіною живе 62 річна жінка і в неї хворі ноги, і ти не думаєш про своє життя чи про квартиру. А про її життя. Страшно не було./

О дев'ятій годині вечора Євген помітив великий згусток диму у своїй кімнаті. Він вибіг із квартири, а побачивши задимлення у сусідній оселі, вибив там вікно і погукав сусідку, але та не відповіла. Інших мешканців будинку він попросив викликати рятувальників, а сам вибив двері у квартирі 62-річної жінки і вивів її за руку із палаючої оселі, розповідає хлопець. Потім разом з іншими сусідами він почав гасити вогонь, набираючи у відра воду з колонки. За кілька хвилин, говорить Євген, приїхала машина МНС. Серед однокласників Євген не виділяється, сидить за останньою партою, любить уроки історії та права і не вчиться на відмінно.

/Вадим Горбань, однокласник Євгена

Він раніше був скритний, не говорив ні з ким, а після цього випадку всі почали з ним дружити./

Але у понеділок про подвиг цього дев'ятикласника дізналася вся школа.

/Євген Ленський, директор ЗОШ №7 ім.Т.Шевченка

Коли трапляється щось - у цьому проявляється людина по-справжньому. У цьому ми і бачимо, настільки ми правильно і прямуємо. Як би не навчалася дитина - виховання в системі освіти не маловажливе./

Євген, кажуть його однокласники, не любить розповідати про надзвичайну подію, хоча однолітки дуже зраділи такому героїзму.

/Есмеральда Бєгунова, однокласниця Євгена

Женя абсолютно не вважає себе героєм, він навіть в деякій мірі соромиться. Нам дуже приємно, що в нашій школі, навіть місті вчиться така людина./

Хлопець дійсно не вважає себе героєм. Що ж до врятованої ним жінки, то нині вона живе разом з Євгеном та його мамою в їх однокімнатній квартирі.

/Євген Шуба

Свідома людина будь-якої країни, не зважаючи на будь-які перешкоди, могла це зробити./

По секрету він розповів нам, що дуже хоче працювати в МНС, і таке бажання у нього з'явилося ще задовго до надзвичайної події, учасником якої він став.

/Євген Ленський, директор ЗОШ №7 ім.Т.Шевченка

Саме отакі люди і зроблять цю країну кращою./

Стрічка новин