Полтавський гурт «Modern Love» випустив дебютний відеокліп

Відео відзняте на одну з найперших композицій команди «Постулати нікчеми», написаної ще одним з перших складів гурту. Кліп знімали з першого дубля. Що з того вийшло – дивіться далі.

Остаточно рок-банда «Modern love» сформувалася в кінці 2009 року у складі Нікіти Кваснікова, Дмитра Кошового, Віталія Блика, Андрія Щербини та Євгена Серби. У цьому складі команда грає і до цього часу. За неповні 2 роки існування гурт вже виступав в найбільших містах Східної України та навіть відвідав Російську Федерацію. У цьому році «Modern Love» випустив дебютний альбом «Не спати до ранку», а наприкінці року світ побачила їх перша відеоробота.

/Alex Newgen, режисер кліпу

Ми перші в Полтаві зняли Либ-дап-кліп. Це кліп з одного дубля. На початку кліпа вмикається запис і на кінці вимикається. Без монтажу і спецефектів/

Весь кліп музикантів стилізований під старовину. В кадрі час від часу з'являється стара люстра, що звисає зі стелі, на задньому фоні – старий несправний телевізор, та й сам одяг головних героїв, очевидно, з іншої епохи.

/Нікіта Квасніков, вокаліст гурту «Modern Love»

Ми хочемо цим кліпом розказати, показати, прокричати на всю Україну, що є така полтавська команда «Modern love» у Полтаві, і от такі прикольні хлопці, які до цього часу чомусь не приберуть іронію із своїх слів. У нас все вийшло/

В цей же день хлопці дали «живий» концерт. В майбутньому гурт збирається записувати все нові пісні. Хлопці обіцяють: перший альбом і кліп – це тільки початок.

Стрічка новин