15 грудня своє професійне свято відзначають працівники судових установ

З цього приводу служителів Феміди вітали в юридичній академії. Що бажали полтавським суддям – в нашому наступному сюжеті.

Починаючи з 2000 року, згідно з указом Президента України, 15 грудня визначене професійним днем працівників суду. У Полтаві функціонує 31 місцевий суд, в яких працюють 177 суддів та більше 750 працівників апарату. Всі вони у стінах юридичної академії імені Ярослава Мудрого отримували привітання з нагоди свята.

/Іван Клочко, начальник територіального управління судової адміністрації України в Полтавській області

Відзначення свята на державному рівні – це визнання суду як гаранта цінностей і правових норм. Суд – це єдиний демократичний орган, де вирішуються проблеми громадян, що вирішуються законом/

До привітань приєднався і губернатор Олександр Удовіченко. Керманич області побажав суддям об'єктивності в прийнятті рішень, непідкупності та об'єктивності. А також подякував за гарну роботу та побажав професіоналізму у майбутньому задля якісного втілення завдань судової реформи.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Я думаю, перед нами стоїть дуже багато завдань. Судова реформа, що започаткована Президентом, вже почала свій рух, але для її завершення потрібно ще багато зробити, для забезпечення законності у справах громадян/

Найкращих представників професії вшанували не тільки теплими словами, але й відзнаками та подарунками.

Стрічка новин