ДТП на дорогах Полтави повинно бути менше, а розслідувати їх мають краще

Саме з такою метою міліціонери Полтави зібралися на семінар та обговорили актуальні проблеми, які виникають під час розслідування ДТП.

За статистикою Державтоінспекції, останнім часом в Полтаві та області збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких гинуть люди. І, звісно ж, такі ДТП потребують оперативного та об'єктивного, а головне – професійного розслідування. Адже від висновку, який інспектори роблять на місці пригоди, багато в чому залежить хід розслідування кримінальної справи та притягнення винних до відповідальності. Саме для підвищення якості ведення подібних розслідувань і відбувся навчальний семінар для міліціонерів Полтавщини.

/Сергій Проценко, начальник НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області

Ми розглядаємо місце пригоди, де є загибель людей: як вилучаються речові доказаи, як складається протокол, схема ДТП. Це, в першу чергу, дає можливість провести розслідування і довести його до логічного кінця/

Навчальний семінар пройшов у 2 етапи. На першому, теоретичному, міліціонери прослухали лекцію, під час якої наводились основні недоліки при розслідуванні кримінальних справ подібного типу. Особливу увагу акцентували на фіксації всіх обставин ДТП у темну пору року, проведення судмедекспертиз та досліджень по кримінальним справам. В практичній частині учасники зібрання знайомилися з обладнанням для фіксації ДТП та здійснили тренувальні огляди місця події при різних умовах.

Стрічка новин