В них – по два засідання на день

Це про депутатів обласної ради, які на своїх профільних комісіях розглядають питання, винесені на порядок денний 8-ї сесії обради. Більше про зміни до профільних програм і питання, що розглядались, – у наступних матеріалах.

Питання профільні, внесення змін до головного фіндокументу області, звіти керівників закладів і підприємств обласного підпорядкування – порядок денний засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном був насиченим. Розпочали зі звітів. Депутати-обласники говорять: до керівників кожного обласного підприємства висувають цілий ряд вимог.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Якщо це соціальна сфера, то, перш за все, дивитимемося на стан пацієнтів і потім – на матеріально-технічну базу. Тому, аби за гонитвою за покращеним станом закладу не забували про головне – людей, тих, заради кого це робиться/

Серед головних питань – внесення змін до показників обласного бюджету на рік поточний. Перевиконання станом на сьогодні маємо, запевняє Валерій Пархоменко, тож плани – оптимістичні.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Нещодавно ми заслухали за дорученням Президента стан безпеки дорожнього руху і будемо виділяти 300 тисяч гривень на облаштування 3-х стаціонарних постів, які будуть займатися безпекою дорожнього руху. На виконання доручення Президента фінансуватимемо програму МВС для забезпечення охорони правопорядку/

Додатково, говорить Валерій Пархоменко, на розгляд наступної, 8-ї сесії, вноситимуть питання про розподіл «екологічних» коштів. Саму сесію планують розбити на 2 пленарних засідання: на першому вирішуватимуть питання поточні, зокрема, ті, що стосуються реалізації обласних програм, а на другому розглянуть проект бюджету області на наступний рік.

Крістіна Криженко

Із ходу виконання Програми залучення інвестицій у розвиток Полтавської області на період до 2015 року розпочали засідання іншої постійної депутатської комісії – з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій.

/Олександр Полупан, в.о.начальника Головного управління економіки Полтавської облдержадміністрації

Райдержадміністраціями і міськвиконкомами розроблено презентацію матеріалів територій та важливих інфраструктурних інвестиційних проектів. Найбільш привабливі презентації розміщені на веб-сторінці Головного управління економіки на сайті облдержадміністрації «Інвестуйте у Полтавщину»/

За наданими пропозиціями, продовжує Олександр Полупан, був сформований банк даних, де міститься 74 проекти, що потребують залучення інвестицій. Окремо із профільним управлінням з урахуванням містобудівних обмежень і наявної інфраструктури було відпрацьовано вільні земельні ділянки. Нині по них теж сформований банк – 148 ділянок загальною площею більше 3 тисяч га. Паралельно із цим, зазначалось на зібранні, було проведено ряд семінарів як на рівні області, так і на рівні окремих районів. Крім цього, присутні розглянули питання про продовження дії трудового контракту із генеральним директором полтавського аеропорту. Надоптимістичних прогрозів щодо роботи означеного підприємства (тобто, роботи у беззбитковому режимі) доки немає (оскільки необхідні значні кошти на отримання дозволів на міжнародні перевезення), однак, є певні напрацювання щодо роботи у вантажному режимі із Туреччиною. Також на зібранні розглянули питання внесення змін до комплексної програми розвитку малого підприємництва у області на 2011-2012 роки і план роботи комісії на наступний рік.

Стрічка новин