У Полтаві готуються до виборів

Мова не про місто, а про його Київський район. Нагадаємо, 20 листопада в дорожньо-транспорній пригоді загинув депутат Київської райради, тож у депутатський лавах є вакансія, на яку шукатимуть нового претендента. Яким чином – знають наші журналісти.

29 листопада поточного року близько півночі на 343 кілометрі автодороги Київ-Харків сталося ДТП, в якому загинув депутат-мажоритарщик Київської райради. Ця подія, розповідають у районі, тягне за собою проведення проміжних виборів. Для початку партія «Совість України», інтереси якої представляв депутат, який загинув у ДТП, до виборчої комісії має надати свідоцтво про смерть.

/Сергій Стегній, голова виборчої комісії Київської районної у м.Полтава раді

На підставі цього свідоцтва одноосібно голова району дає подання, на підставі якого ми в 10 денний строк маємо зорганізувати проміжні вибори, облаштувати дільниці/

Розглядати це питання будуть на наступній сесії райради, яка запланована на 22 грудня поточного року, і в день її проведення власне і має відбутися звернення очільника району до виборчої комісії.

Формувати дільниці, зазначає Сергій Стегній, буде міська виборча комісія. Вибори будуть проводитись по першому виборчому округу (це аграрний технікум і академія), які нараховують близько 4 тисяч виборців. Висувати кандидатів матимуть право політичні партії.

Орієнтовно вибори відбудуться наприкінці лютого наступного року.

Нагадаємо, на останніх виборах у 18 з 20 мажоритарних округах Київського району перемогу здобули представники «Совісті України».

Стрічка новин