В державі сьогодні відзначається 20-а річниця Збройних Сил України

А студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які пройшли повний курс підготовки за програмою офіцерів запасу, в урочистій атмосфері отримали погони. На врученні побували й наші журналісти.

В актовій залі ПНТУ імені Юрія Кондратюка зібрались студенти, які пройшли дворічну військову підготовку на базі вишу. У день, коли в державі відзначають двадцяту річницю Збройних Сил України, вони отримують офіцерські погони. Таких студентів цьогоріч більше ста.

За словами керівника військової підготовки університету Миколи Бороздіна, заняття зі спеціальної військової підготовки проводяться в одній із військових частин міста, загальновійськова – у стінах університету.

Перед навчальним закладом стоїть завдання виховати майбутніх офіцерів на засадах патріотизму й моралі, – говорить керівник військової підготовки Микола Бороздін.

/Микола Бороздін, керівник військової підготовки НПТУ ім. Ю.Кондратюка

Завдання військової підготовки – підготувати для ЗСУ абсолютно відданих, високопрофесійних, морально стійких офіцерів запасу/

Основна перевага такої підготовки, за словами тих, хто її пройшов, у тому, що по закінченню університету в армію йти не треба.

/Леонід Гриньков, отримує погони

Я навчався на цій програмі і після університету мені вже не треба йти в армію, тому що у мене вже буде звання молодшого лейтенанта запасу/

Ці випускники тепер у кращих для працевлаштування умовах, – переконаний керівник військової підготовки університету Микола Бороздін.

Євгенія Давиденко

Стрічка новин