ПУЕТ вже зараз заохочує учнівську молодь до вступу в навчальний заклад

На базі вишу сьогодні пройшов конкурс шкільних наукових робіт. Цього року він вже набув обласного значення.

Доброю традицією для університету економіки і торгівлі стало проведення конкурсу шкільних наукових робіт серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Всі учасники писали свої роботи на одну тему: «Зміст та особливості сучасних економічних, соціальних, екологічних та політичних проблем розвитку України». В цьому році географія конкурсу розширилася. На інтелектуальні змагання свої роботи представило більше 50 учнів з Полтавської та інших областей України.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТу

Мета цього конкурсу – виявити талановитих, креативних дітей, які вже мають навички наукової діяльності і які в майбутньому стають кращими студентами університету/

Школярам було запропоновано 10 напрямків наукових пошуків. За результатами проведеного конкурсу стало зрозуміло, що учасники найбільшу увагу приділяють питанням екології, безпеці харчування, правознавству, інформатиці та іноземній мові.

І хоча результати змагання не мають прямого впливу на кількість балів, набраних учнями під час ЗНО, в університеті вважають, що все ж ці діти матимуть більшу перевагу при вступі до вишу.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТу

Вони мають одну найважливішу перевагу: вони мають усвідомлення свого рівня, своїх здібностей, і це є одним з вирішальних факторів під час вступу до університету/

Стрічка новин