Нова традиція започатковується в краєзнавчих колах

Вперше цього року в нашому місті проходить обласна науково-практична краєзнавча конференція «Полтавщина – земля моя свята». З першовідкривачами-краєзнавцями спілкувались і наші журналісти.

Подібна краєзнавча конференція в нашому місті проходить вперше. Та організатори впевнені: не стати щорічним подібне зібрання просто не може. За назву для конференції взяли один рядок з гімну Полтавської області «Полтавщина – земля моя свята».

/Станіслав Комісар, директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

Сьогодні велика подія для юних краєзнавців Полтавщини. Ми започатковуємо нову краєзновчу науково-практичну конференцію «Полтавщина – земля наша свята»/

Бажання взяти участь у першій обласній краєзнавчій конференції виявили представники з 23 міст та районів Полтавської області. І хоча конференція обласна, найбільше зареєстрованих учасників було з Полтави.

Загальний кворум конференції склав близько 100 чоловік. Серед них як молоді школярі-краєзнавці, так і вже досвідчені вчителі та навіть викладачі з науковими ступенями з університетів. Останні говорять: традицію зустрічатися потрібно продовжувати, адже саме зі здібних і допитливих учнів виростають успішні студенти.

/Лариса Шаповал, етнограф, викладач одного з вишів Полтави

Саме із учнівської молоді, учнівського середовища можна виховати авторитетних студентів, які будуть підростати і продовжувати доробок наших авторитетних науковців/

Конференція розрахована на 2 дні. За цей час учасники відвідають масу пленарних засідань та прослухають десятки лекцій.

Стрічка новин