Знову в Полтаві виступають «Київські солісти»

Камерний оркестр з багатою історією дав концерт у нашому місті. Музику Вівальді та Альфреда Шнітке всі бажаючі могли послухати в музичному училищі імені Лисенка.

Державний камерний оркестр «Київські солісти» заснований відомим українським маестро Богодаром Которовичем. Цей видатний музичний діяч був і першим диригентом цього колективу. Основне кредо «Київських солістів» від самого дня заснування – професійність та згуртованість артистів. До Полтави диригент колективу, Народний артист України, лауреат премії Тараса Шевченка Володимир Сіренко також привіз тільки найкращих.

/Володимир Сіренко, диригент оркестру «Київські солісти»

Всі в нас молоді, талановиті учасники, лауреати міжнародних конкурсів, відомі і менш відомі в силу свого віку. Мирослава Комарова, Ярослав Ярошенко. В кожній групі є свій лідер/

Репертуар «Київських солістів» охоплює широкий спектр барокової, класичної та сучасної музики, написаної для камерного оркестру. Хоча головна лінія творчості «солістів» знаходиться в площині виконання масштабних творів романтичного напряму.

/Володимир Сіренко, диригент оркестру «Київські солісти»

Програма в нас розрахована на всі смаки. Кончерто Гроссо – знаменитий концерт ре-мінорний для двох скрипок, віолончелі та камерного оркестру. Також будуть виконані твори відомого автора Альфреда Шлінке/

«Київські солісти» постійно беруть участь у різних фестивалях та концертах в Україні та за її межами. Колектив – лауреат численних українських та міжнародних конкурсів. Тож професіоналізм столичних майстрів полтавська публіка оцінила на найвищому рівні.

Стрічка новин